Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı

Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak'ın Cumhurbaşkanı ve Bakanlıklarla yapmış olduğu görüşmeler meyvesini vermeye başladı.

17 Temmuz 2019 - 23:46

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak seçildiği günden bugüne Ankara ile Ceylanpınar arasında mekik dokuyarak başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere ilgili Bakanlıklarla yapmış olduğu görüşmeler, meyvesini vermeye başladı.

Bu kapsamda Cumhurbaşkanımızın talimatı üzerine ilçemizde yapılması planlanan dev millet bahçesi için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile TOKİ Başkanlığından gelen heyetler proje alanında incelemelerde bulundu.

Başkan Aksak, Ceylanpınar'da yapılması planlanan millet bahçesiyle ilgili gerekli yazışmaların başladığını, yaklaşık 500 dönümlük bir alanda dev bir millet bahçesi yapılması için zemin etütünün tamamlandığını söyledi.

Başkan Aksak, ayrıca TOKİ tarafından ilçede konut yapımı için de gerekli girişimlerin başladığını ifade etti. Projelerin hayata geçmesi ile yaklaşık 500 kişinin de istihdam edileceğini de vurgulayan Başkan Aksak, "Hayata geçecek projelerin ilçemize hayırlı olsun" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öztürkmen, Marka Bir Okul Olarak Hizmete Hazırız
Öztürkmen, Marka Bir Okul Olarak Hizmete Hazırız
Oyuncak Ayının İçerisinde Bomba Çıktı
Oyuncak Ayının İçerisinde Bomba Çıktı