Akziyaretlilere Obezite ve Şeker Hastalığı Anlatıldı

Akziyaretlilere Obezite ve Şeker Hastalığı Anlatıldı

Şanlıurfa Karaköprü İlçesi İsmail Nazif Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından Akziyaret İlk/Ortaokulunda köy halkına obezite ve şeker hastalığı konulu seminer verildi.

20 Mart 2018 - 09:17 - Güncelleme: 20 Mart 2018 - 21:51

Şanlıurfa Karaköprü İlçesi İsmail Nazif Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından Akziyaret İlk/Ortaokulunda köy halkına obezite ve şeker hastalığı konulu seminer verildi.Şanlıurfa Karaköprü İlçesi okullarından İsmail Nazif Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından, "Meslek Liseleri Hayata Dokunuyor" sloganıyla taşıma merkezi okullarından Akziyaret İlk/Ortaokulunda köy halkına obezite ve şeker hastalığı konulu seminer verildi.

Ayrıca, İsmail Nazif Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çocuk gelişimi bölümü öğrencilerinin yapmış oldukları oyuncaklar, Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat YANMAZ ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer Faruk GÜMÜŞALAN´IN katılımlarıyla Akziyaret İlk/Ortaokulu Anasınıfı öğrencilerine dağıtıldı.

Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat YANMAZ, bu çalışmalarından dolayı okulumuzun yönetici, öğretmen ve öğrencilerine teşekkürlerini sunuyorum. Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
RJ Models Göbeklitepe'nin Tanıtımına Katkı Sağlayacak
RJ Models Göbeklitepe'nin Tanıtımına Katkı Sağlayacak
Gençlik Merkezinden Öfke Kontrolü Semineri
Gençlik Merkezinden Öfke Kontrolü Semineri