Albayrak’tan Erdoğan Ailesine Teşekkür

Albayrak'tan Erdoğan Ailesine Teşekkür

AK Parti Halfeti ilçe Belediye Başkan adayı Şeref Albayrak Aşağı Göklü Mahallesinden Erdoğan ailesine de desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

18 Şubat 2019 - 12:42

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesi kayyum Belediye Başkanı ve AK Parti Halfeti ilçe Belediye Başkan adayı Şeref Albayrak, dur durak bilmeden 31 Mart yerel seçimleri çalışmalarını sürdürüyor.

AK Başkan adayı Şeref Albayrak, 31 Mart yerel seçimler sonrasında da çalışmalarını Halfetililerle birlikte aralıksız sürdüreceğini belirterek, Halfeti’nin hizmetin en iyisine layık olduğunu söyledi.

Bu Şehir İçin Gece Gündüz Çalışacağız

Seçim çalışmalarını düzenli ve dur durak bilmeden sürdürdüklerini belirten AK Parti Halfeti ilçe Belediye Başkan adayı Şeref Albayrak, “Vatandaşlarımızla bir araya gelerek hasbihal ediyoruz, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Her gittiğimiz yerde vatandaşlarımızdan sıcak ilgi gördük. Gösterdikleri yakın ilgiden dolayı kendilerine canı gönülden şükranlarımı sunarım. Biz bu şehre gönül verdik. Bu şehir için gece gündüz çalışacağız. Çalmadık kapı, sıkmadık el, girmedik gönül bırakmayacağız” dedi.

31 Mart Akşamı Zaferimizi Hep Beraber Kutlayacağız

Seçim Bürosuna Halfetili vatandaşlarımızın ilgisinin her geçen gün arttığını belirten AK Başkan adayı Albayrak, “Halfeti’mizin her mahallesinden bizler için Seçim Büromuza gelip, destek veren herkese teşekkür ederim. 31 Mart akşamı da zaferimizi hep beraber kutlayacağız inşallah” diyerek, seçim bürosuna gelerek destek olacaklarını belirten Halfeti ilçesi Aşağı Göklü Mahallesinden Erdoğan ailesine de desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'daki tefeci operasyonunda 8 tutuklama
Şanlıurfa'daki tefeci operasyonunda 8 tutuklama
DEAŞ üyesi 2 Kadın Terörist Yakalandı
DEAŞ üyesi 2 Kadın Terörist Yakalandı