Albayrak Yepyeni Bir Halfeti İnşa Edeceğiz

Albayrak Yepyeni Bir Halfeti İnşa Edeceğiz

AK Parti Halfeti Belediye Başkan adayı Şeref Albayrak Yaşlısıyla genciyle çocuğuyla kadınıyla Birlikte Yepyeni Bir Halfeti İnşa Edeceğiz.Dedi

04 Şubat 2019 - 21:13

AK Parti Halfeti Belediye Başkan adayı Şeref Albayrak, Belediye başkan adaylığının açıklanmasının ardından seçim çalışmalarını hızlandırdı. Her gittiği yerde sevgi seliyle karşı4lanan AK Başkan adayı Albayrak, gönül belediyeciliği yaparak gönüllere dokunacaklarını söyledi.

Birlikte Yepyeni Bir Halfeti İnşa Edeceğiz

Tevazu, samimiyet, gayret ile hizmetlerini sürdüreceğini belirten AK Parti Halfeti Belediye Başkan adayı Şeref Albayrak, “Yaşlısıyla,genciyle, çocuğuyla, kadınıyla bizleri seçim çalışmasına başladığımız ilk günden bericoşkulu bir şekilde karşılayan, destek olan Halfetili hemşerilerime sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.Birlikte yepyeni bir Halfeti inşa edeceğiz. El ele, gönül gönüle bu işi başaracağız. Biliyoruz ki, bu iş gönül işi.Halfeti'yi birlikte inşa edeceğiz. Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımıza daha güzel, daha yaşanılabilir bir gelecek inşa edeceğiz. Gönül Belediyeciliği yapacağız, gönüllere dokunacağız” dedi.

Halka Ve Hakka Hizmet Yolunda Gönüllere Girmeye Geliyoruz

Halfeti ile gönül bağı olduğunu belirten Halfeti ilçesi AK Belediye Başkan adayı Albayrak, “Mahalle ziyaretlerimiz kapsamında Ömerli mahallemizi ziyaret ederek vatandaşlarımızın taleplerini dinledik.Belediyemiz tarafından yaptığımız Taziye Evi inşaatını denetledik.Dergili Mahallemizde yapımı devam eden Taziye Evi inşaatımızda da incelemelerde bulunup vatandaşlarımızla bir araya geldik.Kınık mahallemizi ziyaret edip vatandaşlarımızın talep ve sorunlarını dinledik. Fırat Mahallemizde yapımı tamamlanan Çok Amaçlı Spor sahamızı gezdik. Gençlerimiz, çocuklarımız artık bu sahalarda oynuyorlar. Bu mutluluk bize yeter.Tevazu, samimiyet, gayret ile Güneydoğu’nun sakin ilçesi Halfeti’mizde halka ve hakka hizmet yolunda gönüllere girmeye geliyoruz” diye konuştu.

AK Parti Halfeti Belediye Başkan adayı Şeref Albayrak, “Değerli Halfetili Kardeşlerim. Sosyal Medya hesaplarımızdan ve bizlere ulaşarak görüş, öneri, istek ve şikâyetlerinizi bildirebilirsiniz” diyerek özellikle görüş ve önerilerini, varsa ilçe için düşündükleri önemli projeleri beklediğini söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde