Alpay’dan Sağ Duyu Çağrısı

Alpay'dan Sağ Duyu Çağrısı

Şanlıurfa 63 Haber Köşe Yazarı Akil gençler Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Alpay’dan Urfa Halkına Sağ Duyu Çağrısı.

30 Eylül 2018 - 00:44 - Güncelleme: 30 Eylül 2018 - 15:25

Şanlıurfa 63 Haber Köşe Yazarı AK Parti Şanlıurfa il Yönetim kurul üyesi Bozova İlçe koordinatörü Akil gençler Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Alpay’dan Urfa Halkına Sağ Duyu Çağrısı.

Ahmet Alpay Çağrısında, Urfa’da geçen gün tasvip etmediğimiz bir olay yaşanmıştır.Bir kaç kendini bilmezin canımızı yakması, halka rahatsızlık vermesi, devletimizin halledeceği bir durumdur. Katilleri, hırsızları, uyuşturucu kullananları v.s. Devletimiz en ağır şekilde cezalandırılmalı. Ancak yüz binlerce mazlumu kötü göstermek, dışlamak doğru değildir. Bu mazlumlar buraya isteyerek gelmediler. Beşar Esed zaliminden kaçarak bize sığındılar. Peki biz kovarsak kime sığınacaklar?

Allah için sakin olalım. Polisimiz askerimiz ve yargımızın işini zorlaştırmayalım.Unutmayalım ki ülkemiz 7 düvele karşı savaş veriyor. Bu savaş hem silahla ve hem de dolarla yapılıyor. Bize düşen devlerimizin yanında yer almak; bizi tahrik eden sokaklarda çatışma çıkarmak isteyenlere fırsat vermemektir. Geçmişte Sünni-Alevi; Kürt- Türk çatışmasını isteyenler, bugün Türkiye-Suriye halkını çatıştırmak istiyorlar. “İnnemel mü’minune ihvetun” Müslümanlar ancak kardeştir. Allah rızası için sağduyulu olalım gerekenler yapılacaktır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu