Antep’lilerden Şanlıurfa’yı Onurlandıran Davranış
Reklam
Reklam

Antep'lilerden Şanlıurfa'yı Onurlandıran Davranış

Gaziantepli Vatandaşlar Şanlıurfa Birecikli Milletvekilleri Abdulkadir Yüksel'in İsminin 2015 Yılında Temeli Atılan Perilikaya Hastanesine verilmesi için sosyal medya'dan kampanya başlattı.

28 Eylül 2017 - 21:34

Gaziantepli Vatandaşlar Kalp krizi geçirerek 55 yaşında hayatını kaybeden Şanlıurfa Birecikli Milletvekilleri Abdulkadir Yüksel'in İsminin 2015 Yılında Temeli Atılan Perilikaya Hastanesine verilmesi için sosyal medya'dan kampanya başlattı.

Kalp krizi geçirerek 55 yaşında hayatını kaybeden Ak Parti Gaziantep Milletvekili Abdülkadir Yüksel’in isminin yeni yapılan hastaneye verilmesini isteyen vatandaşlar kampanya başlattı.

Milletvekili Yüksel’in memleketi olan Şanlıurfa’dan yoğun göç alan Perilikaya, Vatan, Güzelvadi, Barak ve Çıksorut Mahallelerinde yaşayan vatandaşlar, bölgeye yapılan Perilikaya Devlet Hastanesine Abdülkadir Yüksel Devlet Hastanesi isminin verilmesini istediklerini belirtti.

Sosyal medya üzerinden kampanya başlatan vatandaşlar çoğunluk tamamlanınca ilgili kurumlara dilekçe ile de başvuracaklarını belirterek, “Abdülkadir Yüksel bize çok hizmet etti, memlekete bu şekilde faydalı olan bir insanın unutulmaması için bölgemizde inşaatı devam eden hastaneye isminin verilmesini istiyoruz’’ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bakan Arslan Şanlıurfa’nın Taleplerini Aldı- Videolu Haber
Bakan Arslan Şanlıurfa’nın Taleplerini Aldı- Videolu Haber
Kültür ve Gençlik Merkezi Çalışmalarını İnceledi-Videolu Haber
Kültür ve Gençlik Merkezi Çalışmalarını İnceledi-Videolu...