Arka Sokaklar Şanlıurfa Harran Fragmanı Yayınlandı-Videolu Haber

Arka Sokaklar Şanlıurfa Harran Fragmanı Yayınlandı-Videolu Haber

Şanlıurfa’nın Harran İlçesinde çekilen Arka Sokaklar Dizisinin15 Eylül’de yayımlanacak olan 448.Bölümünün Fragmanı yayınlandı.

09 Eylül 2017 - 14:08 - Güncelleme: 10 Eylül 2017 - 15:33

Şanlıurfa’nın Harran İlçesinde çekilen Arka Sokaklar Dizisinin15 Eylül’de yayımlanacak olan 448.Bölümünün Fragmanı yayınlandı. Şanlıurfa’da ve Harran’da tepkilere neden olan Arka Sokaklar Dizi ile İlgili Şanlıurfa’da Bazı Yerel Siteler Arka Sokaklar Dizisinin Harran’da çekimleri iptal oldu diye haberler yapılmıştı. Kanal D’de yayımlanan Arka Sokaklar dizisinin Harran Fragmanı ile Haberin Yalan olduğu ortaya çıktı.

Arka Sokaklar dizisinin Şanlıurfa Harran’da Çekimlerini Yaptığı, Teröristler ile Özel Kuvvetlerini Çatışmasını, Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz’ın Anısına canlandırılan Şehit Öğretmen Cenazesine  Şanlıurfalılar ve Harranlılardan Tepkiler gelmişti. Arka Sokaklar Dizisi Şanlıurfa ve Harran’daki Tepkilere Açıklama Yapmıştı.

Erler Film, 1960’dan beri faaliyetini sürdüren; köklü, saygın ve büyük bir şirkettir. Ya da bu yazının konusu olan Şanlıurfa Harran’dır.

Oysa önemli olan sonuçtur. Dizinin yayını izlenseydi terörün hak ettiği cezayı aldığı görülecek; çekim aşamasında yapılan bu değerlendirmelerin anlamsızlığı da ortaya çıkmış olacaktı.

Bir hususun altını çizmeden geçemeyiz… Bize göre Şanlıurfa Harran doğal yapısıyla eşsiz bir açık hava platosudur. Burada yapılacak çekimlerin amaca görsel yönden diğer bölgelere oranda çok daha büyük ölçüde hizmet edeceği açıktır.

Sonuç: 60 yıl boyunca bu temel özellikleri ilke edinmiş bir kurum için sosyal medyada yer alan iddialar esef vericidir.  Esefle reddediyor; esefle kınıyoruz. İfadelerinde bulunmuştu.

İşte Arka Sokaklar Şanlıurfa Harran Fragmanı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti Şanlıurfa Adayları Halka Tanıtıldı
AK Parti Şanlıurfa Adayları Halka Tanıtıldı
HÜDA PAR Gençlik Kolları’ndan Örnek Davranış
HÜDA PAR Gençlik Kolları’ndan Örnek Davranış