Arslan Çiftçi’den Resmi Kurum Ziyaretleri

Arslan Çiftçi'den Resmi Kurum Ziyaretleri

Şanlıurfa Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi Resmi Kurumlara bir dizi ziyaretlerde bulundu.

12 Ocak 2018 - 21:44

Şanlıurfa Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi bir dizi ziyaretlerde bulundu. Başkan Yardımcısı Çiftçi, ziyaretlerine daha önce müdür olduğu Viranşehir Devlet Hastanesine iade-i ziyaretiyle başladı. Çiftçi, burada hastane Başhekimi Dr. İlhan Erkan, Başhekim Yardımcısı Erkan Ünal ve Hastane Müdürü Bahattin Palmanak ile görüştü.

Hastanenin sıkıntıları hakkında Başhekim Dr.İlhan Erkan’dan bilgi alan Başkan Yardımcısı Çiftçi, belediyenin sağlık konusundaki hassasiyetini dile getirerek, imkanları dâhilinde üzerlerine düşen görevi her zaman yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Yaklaşık 30 dakika süren görüşmenin ardından Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi, Belediye tarafından Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) hastaları için hastaneye verilen spor aletlerinin konulacağı yerde incelemelerde bulundu.

Hastane Başhekimi Dr.İlhan Erkan, hem spor aletleri hem de ziyaretten ötürü Arslan Çiftçi ’ye teşekkür etti. Başkan Yardımcısı Çiftçi’nin ikinci durağı Harran Üniversitesi Viranşehir Sağlık Yüksek Okulu oldu.

Başkan Yardımcısı Çiftçi, Viranşehir Sağlık Yüksek Okulu Müdürü Prof.Dr.Ali Seyrek’i makamında ziyaret ederek, okulun çalışmaları hakkında bilgi aldı.Eğitimin önemine vurgu yapan Çiftçi, Belediyenin eğitime her zaman destek olduğunu ve olmaya devam edeceklerini söyledi.

Viranşehir Sağlık Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Ali Seyrek ise, ziyaretten dolayı Başkan Yardımcısı Çiftçi’ye teşekkür etti. Başkan Yardımcısı Çiftçi, Cuma ziyaretlerini İlçe Halk Eğitim Müdürlüğüne yaptığı ziyaretle tamamladı.

Halk Eğitim Müdürü Ahmet Yılmaz’la görüşen Çiftçi, faaliyet ve kurslarla ilgili bilgi alarak, Halk Eğitim Müdürlüğü ile Belediyenin istişareler içerisinde olmasına vurgu yaptı. Halk Eğitim Müdürü Ahmet Yılmaz’da bu konuda her zaman belediye ile istişareler içerisinde olduklarını belirterek, ziyaretlerinden dolayı Başkan Yardımcısı Çiftçi’ye teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kanlar içerisinde yardım bekledi
Kanlar içerisinde yardım bekledi
Tır sürücüsünün ölümüyle ilgili 3 tutuklama
Tır sürücüsünün ölümüyle ilgili 3 tutuklama