Askerlerden Gençlik Merkezine Ziyaret

Askerlerden Gençlik Merkezine Ziyaret

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığından gelen heyet İpekyol Gençlik Merkezini ziyaret ederek Afrin Operasyonunda verdikleri destek için teşekkür etti.

15 Ekim 2018 - 14:42

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren İpekyol Gençlik Merkezi Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığından gelen heyet tarafından ziyaret edildi.

Ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan Şanlıurfa İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR;Geçtiğimiz günlerdeİpekyol Gençlik Merkezi ve Karaköprü Çadır Gençlik Merkezi gençleri ve çalışanları olarak Fırat Kalkanı Harekâtı’nın sona ermesinden sonra Afrin’e yönelik başlayan harekâtta terör örgütü PKK’nın Suriye uzantısı YPG’nin bölgeden temizlenmesi için Suriye’de bulunan kahraman askerlerimize moral vermek, onların yanında olduğumuzu hissettirmek adına Reyhanlı sınırına gittik,bir kısım askerlerimizle yüzyüze görüşme fırsatımız oldu.Gençlerimizin yazdığı mektupları askerlere ulaştırmak adına komutanlarımıza elden teslim ettik. Bugünde askerlerimiz ve komutanlarımızdan bizlere geri dönüş oldu. Askerlerimiz ve komutanlarımız bu çalışmalarımız karşısında Gençlik merkezimizi ziyaret ederek teşekkür belgesini bizlere takdim etmeleri bizleri onurlandırmıştır.  Gençlik olarak her zaman askerlerimizin yanındayız. Allah vatanımıza, milletimize, bayrağımıza ve devletimizin her daim yardımcısı olsun. Dedi.

İpekyol Gençlik Merkezi Müdürü Müslüm AKTABUR;Gençlerimize sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal alanlarda hizmet ederek bilinçlenmelerini sağlıyoruz. Bunun yanında milli ve manevi değerler noktasında da çalışmalarımız bulunmaktadır. Özellikle gençlerimizin vatanına, milletine, devletine ve bayrağına bağlı, topluma faydalı, zararlı alışkanlıklardan uzak, iyi ve örnek bir gençlik yetiştirmeye katkıda bulunmaya çalışıyoruz, bu kapsamda tüm gençleri gençlik merkezlerimize davet ediyorum dedi.

Bu haber 597 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DGS İçin Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı
DGS İçin Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı
Merkez Bankası Döviz Rezervlerini Artırdı
Merkez Bankası Döviz Rezervlerini Artırdı