ASKON Valimiz Kalmalı

ASKON Valimiz Kalmalı

ASKON Şanlıurfa Şube Başkanı Orhan Şahin,Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in başka ile görevlendirilmesinin yapılacağına ilişkin konu ile ilgili açıklamada bulundu

28 Haziran 2018 - 09:20

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şanlıurfa Şube Başkanı Orhan Şahin sosyal medyada yer alan Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in başka ile görevlendirilmesinin yapılacağına ilişkin konu ile ilgili açıklamada bulunarak “Valimiz Şanlıurfa’da kalmalı ”dedi.

Şahin, “Göreve geldiği günden buyana halkın valisi olarak ilimize hizmet eden, dili dini ırkı fark etmeksizin her kesimi kucaklayan, dürüstlüğünden şüphemizin olmadığı ve çalışkanlığı ile göz dolduran valimizin, Şanlıurfa ilinden başka bir kentimize görevlendirileceği duyumları ve dedikoduları sosyal medya üzerinden yapılmaktadır.

Geçmiş görevlerinde yapmış olduğu başarılı çalışmalar ve gerekse Şanlıurfa’ya geldiği günden buyana Ekonomi, Eğitim, Sağlık vb. konularında yaptığı çalışmalar kamuoyunda takdirle karşılanmıştır. Sosyal medyada son günlerde valimiz üzerinden algı operasyonu yapılmaya çalışılmaktadır. Hükümetimizin bu algı operasyonlarına kulak asmayıp doğru kararı vereceğinden şüphemiz yoktur. Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in şehrimize kazanımlarının devam etmesi açısından valimizin görevine Şanlıurfa’da devam etmesini iş dünyasının birer neferleri olarak istiyoruz.” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu