Atakent’de Asfalt Çalışması Tamamlandı

Atakent'de Asfalt Çalışması Tamamlandı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Karaköprü Atakent mahallesindeki asfaltlama çalışmalarını tamamladı

03 Mayıs 2018 - 15:47

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Karaköprü Atakent mahallesindeki asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Mahalle sakinleri çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 13 ayrı ilçede alt ve üstyapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Kırsal yollarda sıcak asfalt, sathi asfalt ve beton yol dökümünü hızlandıran Büyükşehir Belediyesi ekipleri diğer yandan ise merkez ilçelerde hizmet çıtasını her geçen gün yükseltiyor.

Karaköprü'de Atakent Mahallesi’nde Adnan Menderes Caddesi ve Narlık Caddesinde sıcak asfalt hizmetini tamamlayan Büyükşehir Belediyesi’ne Atakent Mahalle Muhtarı Hasan Gümük, mahalle sakinleri adına teşekkür etti.

Büyükşehir Belediyesi’nin diğer ilçelerde olduğu gibi Karaköprü'ye de eşit hizmet getirdiğini ifade eden Muhtar Hasan Gümük, “Atakent Mahallesinde deforme olan yollar yüzünden vatandaş şikâyetleri her geçen gün artıyordu. Bu şikayetleri Büyükşehir Belediyesine bildirdik. Başkanımız ekipleri seferber etti. Caddelerimizin önce altyapıları güçlendirildi, ardından asfaltları serildi. Ben emeği geçen başta Başkanımız Nihat Çiftçi ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu