Atılan Rokette Yaralan Şahıs Taburcu Edildi

Atılan Rokette Yaralan Şahıs Taburcu Edildi

22 Temmuz  Pazartesi günü Suriye'den atılan roketin evine isabet etmesi sonucu yaralanan Yusuf Atan tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi.

01 Ağustos 2019 - 22:05

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak 22 Temmuz  Pazartesi günü Suriye'den atılan roketin evine isabet etmesi sonucu yaralanan ve tedavi gördüğü hastaneden taburcu olan Yusuf Atan'ı ziyaret etti.

Suriye'deki teröristlerce Ceylanpınar'a atılan roket Yusuf Atan'ın evine isabet etmiş ve evde oturan 6 kişi yaralanmıştı. Patlamada ağır yaralanan Yusuf Atan Şanlıurfa'daki 10 günlük tedavisinin ardından taburcu edildi. Atan'ı evinde ziyaret eden Belediye Başkanı Abdullah Aksak, yaralı Atan'a geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Aksak, burada yaptığı açıklamada her hangi bir can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu belirterek, "Yüce Allah, beterinden korusun. Yusuf Atan kardeşimizin durumu gayet iyi. Devletimiz her daim vatandaşlarımızın yanında. İnşallah bir daha böyle bir olay ilçemizde yaşanmaz. Allah, birliğimizi ve huzurumuzu bozmasın ve alçak teröristlere de fırsat vermesin." diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öztürkmen, Marka Bir Okul Olarak Hizmete Hazırız
Öztürkmen, Marka Bir Okul Olarak Hizmete Hazırız
Oyuncak Ayının İçerisinde Bomba Çıktı
Oyuncak Ayının İçerisinde Bomba Çıktı