Atilla, Arakandaki zulüm bayramımız gölgelemiştir-Videolu Haber

Atilla, Arakandaki zulüm bayramımız gölgelemiştir-Videolu Haber

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Seydo Atilla Mahallesinde bulunan evinde vatandaşlarla bayramlaştı.

01 Eylül 2017 - 18:35

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Seydo Atilla Mahallesinde bulunan evinde vatandaşlarla bayramlaştı. Her yıl olduğu üzere bu bayramda da Şanlıurfa Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, kendisini ziyarete gelen vatandaşları evinde ağırladı. Vatandaşlarla tek tek ilgilenen Başkan Atilla, çocuklara da harçlık verdi. Binlerce vatandaşı evinde ağırlayıp misafir eden Başkan Atilla, yaşlı vatandaşlarla da özel ilgilendi. Bayramlaşmaya gelen misafirlere şeker ve kolonya ikram edilirken yemek vaktinde ise misafirlere yemek ikramında bulunuldu.

Şanlıurfa Ceylanpınar Belediyesi Başkanı Menderes Atilla, yaptığı açıklamada her yıl olduğu gibi bu bayramda da vatandaşları evinde ağırladığını söyledi. Arakan'da Müslümanlara yönelik katliamlar dolayısıyla buruk bir bayram geçirildiğini belirten Başkan Atilla, "Arakan'da Müslüman kardeşlerimize yapılan zulüm bu bayramı gölgelemiş oldu. Rabbim Arakan'daki Müslüman kardeşlerimizi bu zulümden kurtarsın. Tüm Müslümanlar olarak onlara duacı olmamız gerekiyor. İnşallah onlarda bu zulümden kurtulurlar, inşallah yeryüzünde zulüm gören bütün mazlumlar zulüm görmekten kurtulurlar." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Topçumeydanı Kullanıma Açıldı-Videolu Haber
Topçumeydanı Kullanıma Açıldı-Videolu Haber
Terör Propagandasından 8 Kişi Gözaltına Alındı
Terör Propagandasından 8 Kişi Gözaltına Alındı