Aydın Siverek Hayvan Pazarı Esnafını Ziyaret Etti

Aydın Siverek Hayvan Pazarı Esnafını Ziyaret Etti

AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın bölgenin en büyük hayvan pazarı olan Siverek Hayvan pazarı esnafını ziyaret etti.

26 Şubat 2019 - 13:37

31 Mart yerel seçimlerine ara vermeden çalışan AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Şeyhmus Aydın, erken sabah saatlerinde bölgenin en büyük hayvan pazarı olan Siverek Hayvan pazarı esnafını ziyaret etti.

Pazar esnafının yoğun ilgisiyle karşılanan Aydın, geçimini hayvancılıkla sağlayan, besici vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Sorun ve talepleri tek tek dinleyen Aydın, “Belediye Başkanlıkları döneminde, hayvancılıkla geçimini sağlayan tüm vatandaşların taleplerini dinleyeceklerini, istişare edeceklerini belirterek, hayvan pazarı ilçemiz ekonomisi açısından çok önemli bir pazar, bölgesinde en büyük hayvan pazarı. Biz esnafımız için ne gerekiyorsa onu yapacağız ve şehrimizin kalkınmasını sağlayacağız. Esnafımız kazanacak, ilçemizin ekonomisi güçlenecektir, yani herkes kazanacak" dedi.

Gösterilen İlgiye Layık Olacağız

Aydın vatandaşların gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı çok memnun kaldığını söyleyerek," Nereye gidiyorsak vatandaşlar bize sarılıyor, sevgilerini, saygılarını gösteriyor, bu ilgi ve alakadan dolayı herkese teşekkür ediyorum. Biz bu yola çıktığımız zaman gönül belediyeciliği dedik ve yola çıktık ama bizimle halkımızın arasında yıllardan kalma hatta dedelerimizden kalma gönül bağı var ve inşallah insanlarımızın bize olan güven ve sevgilerini boşa çıkartmayacağız. Herkese teşekkür ediyor, Allah razı olsun diyorum" diye konuştu

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü