Ayhan’a Teşekkür Plaketi-Videolu Haber

Ayhan'a Teşekkür Plaketi-Videolu Haber

Şanlıurfa’nın Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, yaptığı hizmetlerle bütün kesimlerin takdirini topluyor.

06 Mart 2018 - 14:38 - Güncelleme: 06 Mart 2018 - 14:45

Şanlıurfa’nın Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, yaptığı hizmetlerle bütün kesimlerin takdirini topluyor.Park-bahçe, temizlik, imar gibi asli faaliyetlerinin yanında kültür, sanat ve sosyal belediyeciliğe büyük önem veren Ayhan, milli ve manevi konulardaki hassasiyetleriyle de dikkat çekiyor.  

Sınırın sıfır noktasındaki Akçakale’de Afrin’de süren Zeytin Dalı Harekatı’na yönelik destek kampanyalarıyla öne çıkan Ayhan, her türlü sorunuyla yakından ilgilendiği belediye çalışanlarının da övgüsünü alıyor.

Abdülhakim Ayhan, Başkan Yardımcıları Muhittin Altınsoy, Naciye Kurt, Park Bahçeler Müdürü Mustafa Ercan ve Yazı İşleri Müdürü Abdullah Çiftçi’nin de hazır bulunduğu programda, Akçakale Belediyesi’nde görevli Park Bahçeler Kırsal Hizmetler ve Temizlikte çalışan personeliyle bir araya geldi.

Türk bayraklarının açıldığı organizasyonda çalışanlarla sohbet eden Ayhan, herkesin hukuki çerçevede işine devam edeceğini müjdeledi. Belediye personeli, konuşmasını alkışladığı Başkan Ayhan’a yaptıkları hizmetlerden dolayı plaket takdim etti. Ayhan, bu zarif davranışlarından dolayı işçilere teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Bu Sitede Aidatı Geciktiren Faiz Ödüyor
Urfa'da Bu Sitede Aidatı Geciktiren Faiz Ödüyor
Hızlı Tren Kazasında Urfalı Aday Adayı Öldü
Hızlı Tren Kazasında Urfalı Aday Adayı Öldü