Bakan Albayrak Müjdeyi Verdi Kredi Paketi Açıklanıyor

Bakan Albayrak Müjdeyi Verdi Kredi Paketi Açıklanıyor

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Yarın KOBİ'lerimiz için özellikle Bankalar Birliğimiz ile 12 bankamızın katılımıyla çok önemli bir kredi paketini açıklayacağız.dedi.

09 Ocak 2019 - 16:31 - Güncelleme: 09 Ocak 2019 - 16:38

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, “Yarın KOBİ'lerimiz için, özellikle Bankalar Birliğimiz ile 12 bankamızın katılımıyla çok önemli bir kredi paketini açıklayacağız" dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ankara'da bir otelde düzenlenen programda konuştu. AK Parti hükümetlerinin işbaşına geldiği günden bugüne kadar gerek kaydedilen istihdam artışı, gerek yoksullukla mücadele, sağlık ve eğitim gibi alanlarda yaptığı, ekonomik büyümeye kapsayıcı bir nitelik kazandırdığı noktalara değinmek istediğini aktaran Albayrak, "Yerinde ekonomi politikalarımız ve buna bağlı olarak ülkemizin ekonomisi her türlü olumsuzluklara rağmen sağlam yapısını koruyabilmiştir. Önümüzdeki dönemde amacımız bu kazanımları ileri seviyelere taşımak, ekonomik büyümenin daha sağlıklı, dengeli ve sürdürülebilir olmasını temin etmektir. Bu çerçevede belirlenen stratejimizi malum Eylül ayında açıkladığımız yeni ekonomi programı çerçevesinde dengelenme, disiplin ve değişim sloganı ile 2019 ve 2021 yıllarını kapsayan bir şekilde ortaya koyduk” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Urfa'da Feci Kavga 6 Ölü İşte Ölenlerin İsimleri
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu
Kaybolan öğrencinin cansız bedeni bulundu