Bakan Fakıbaba 8 Acil Servis ve 30 Okulun Temelini Attı

Bakan Fakıbaba 8 Acil Servis ve 30 Okulun Temelini Attı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, 8 acil servis istasyonu ve 30 okulun temelini attı.

03 Haziran 2018 - 17:50

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, 8 acil servis istasyonu ve 30 okulun temel atma töreni ile çok amaçlı spor salonu ve aile sağlığı merkezinin toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, AK Parti hükümetlerinin son 15 yılda çok güzel yatırımlar yaptığını belirterek halkın bu yatırımları çok iyi gördüğünü söyledi.

Türkiye'nin gençleri ve çocuklarının çok güzel yatırımları hak ettiğini belirten Fakıbaba, "Biz gençlerimize ne yapsak azdır, çocuklarımız bizim canımız. Bizim çocuklarımız geleceğimiz. Emin olun eğitimde, sağlıkta çok güzel işler yaptık." dedi.

Fakıbaba, AK Parti hükümetlerinin önüne çıkarılan Gezi, 17-25 Aralık ve MİT tırları olayları ile 15 Temmuz darbe girişimine rağmen büyük işler yaptığını ifade ederek, 2023 yılına kadar daha güzel işler yapacaklarını dile getirdi.

Bakan Fakıbaba, Şanlıurfa’da Cumhuriyet Döneminden 2002 yılına kadar sadece 5 Bin 500 Derslik vardı, biz sadece bu yıl 4 Bin derslik okulu bitirmenin projelerini yapıyoruz çünkü çocuklarımız, Şanlıurfa'mız hak ediyor.  Biz çocuklarımıza ne yapsak azdır biz onlar için çalışıyoruz çalışmaya da devam edeceğiz, onlar bizim geleceğimiz. Bizler 15 Yılda Eğitimde, Sağlıkta, Sporda bir çok alanda çok güzel başardık ama yeterli değil çocuklarımız için, çocuklarımızın geleceği daha çok çalışmalıyız bu noktada Şanlıurfa'nın bizlere desteğini esirgemeyeceğini biliyoruz ve Allah'ın izniyle 24 Haziran akşamı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanımız olacaktır ama sakın kötü insanların oyunlarına gelmeyin, Oyumuza Cumhurbaşkanına verelim ama AK Partiye oy vermeyelim mantığı ile hareket edersek düşmanlarımıza gün doğar dikkat edelim. Ülkemize, Şanlıurfa'mıza sahip çıkma zamanı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Harran'a Yeni Bir İşletme Kazandırılıyor
Minibüsün altında kalan çocuk öldü
Minibüsün altında kalan çocuk öldü