Bakan Fakıbaba Bireciklilerin Sorunlarını Dinledi

Bakan Fakıbaba Bireciklilerin Sorunlarını Dinledi

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref FAKIBABA, tamamlanan bazı yatırımların açılışını gerçekleştirmek üzere Birecik’e bir ziyaret gerçekleştirdi

06 Haziran 2018 - 22:34

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref FAKIBABA, tamamlanan bazı yatırımların açılışını gerçekleştirmek, temel atma töreni ile iftar programına katılmak ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere Birecik’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref FAKIBABA’yı otoban girişinde Kaymakam Kadir PERÇİ, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet ÖZBAKAN ile yönetim kurulu üyeleri, kurum amirleri, muhtarlar STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş karşıladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet eşref FAKIBABA Kaymakamlığı ziyaret etti. Kaymakamlık Makamında gerçekleşen ziyarette, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet eşref FAKIBABA, Kaymakamı Kadir PERÇİ, Birecik Belediye Başkanı Mehmet Faruk PINARBAŞI ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet ÖZBAKAN ile bir araya geldi.

Enver Nebihe Karaata Kültür Merkezinde gerçekleşen Buluşmada bir konuşma yapan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref FAKIBABA, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin önemine değinerek meselenin Türkiye meselesi olduğunu ifade etti. Yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgi veren Sayın Bakanımız “Vakit Birecik ve Türkiye Vakti” dedi. Yatırımların ve istikrarın süreceğini belirterek “Bireciklilerin 24 Haziran seçimlerinde bizlere büyük bir destek vereceğine yürekten inanıyorum” dedi.

 Muhtarlarımızın ve sivil toplum kuruluşlarımızın sorunlarını tek tek dinleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref FAKIBABA, bu sorunların çözülmesi noktasında yapılan çalışmalar hakkında ilgili kurum amirlerinden ve yetkililerden bilgi alarak mevcut sorunların imkânlar ölçüsünde en kısa sürede çözülmesi için talimat verdi. Konuyla ilgili not aldırarak yapılacak tüm yatırımların ve çalışmaların takipçisi olacağını dile getirdi. İlçemize kazandırılan, devam eden ve planlan projelerin de değerlendirildiği toplantıda Sayın Bakanımız, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, sorunları birlikte çözeceğiz dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu