Bakan Fakıbaba’dan İş Adamı Canpolat’a Ziyaret

Bakan Fakıbaba'dan İş Adamı Canpolat'a Ziyaret

Müsiad ve Kızılay eski şube Başkanı iş adamı Abdulkadir Canpolat’ı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr.Ahmet Eşref Fakıbaba ve beraberindekiler ziyaret etti.

08 Ocak 2018 - 01:08 - Güncelleme: 08 Ocak 2018 - 01:29

MÜSİAD ve Kızılay eski şube Başkanı iş adamı Abdulkadir Canpolat’ı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr.Ahmet Eşref Fakıbaba ve beraberindekiler ziyaret etti. Ziyarete; Şanılurfa AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Av.Nihat çiftçi, il Emniet müdürü Veysal Tipioğlu ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr.Ahmet Eşref Fakıbaba ve beraberindekiler iştirak etti.

Abdulkadir Canpolat Fakıbaba döneminde Belediyenin bünyesinde kadınların iş sahibi yapılması ve mikro kredi verilmesi için kurulan sivil tolum örgütlerinde yönetimlerde bulundu ve aktif çalışarak yüzlerce Urfalı kadının iş sahibi olması sağlanmasına destek verdi. Fakir ve muhtaç kişilere yardım edilmesinde büyük katkıları oldu. Şanlıurfada Kızılay Şube Başkanlığı ve MÜSİAD Şube Başkanlığı da yapan Abdulkadir Canbolat, Suriyelilerin Türkçe öğretilmesinde açılan kurslara destekte bulunmuştu.(Şanlıurfa 63 Haber)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Herkesi İlgilendiren Kanun Yürürlüğe Girdi
Herkesi İlgilendiren Kanun Yürürlüğe Girdi
Şanlıurfaspor Menemen'i Mağlup Etti
Şanlıurfaspor Menemen'i Mağlup Etti