Bakan Fakıbaba Gündemi Değerlendirdi

Bakan Fakıbaba Gündemi Değerlendirdi

Gıda tarım ve hayvancılık bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba düzenlenen toplantıda gündeme ilişkin basın açıklaması gerçekleştirdi.

14 Haziran 2018 - 23:39

Gıda tarım ve hayvancılık bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Şanlıurfa İL Başkanı Bahattin Yıldız ve İL SKM Başkanı Abdurrahman Kırıkçı'nın hazır bulunduğu toplantıda gündeme ilişkin basın açıklaması gerçekleştirdi.

Değerli basın mensupları; Bugün üzücü bir haber aldık Hakkari Çukurca’da hain terör saldırısında hemşehrimiz Abdülselam Halat şehit oldu, 4 silah arkadaşı da yaralandı. Şehidimize Allah’tan rahmet kederli ailesine sabır diliyorum.  O hainler şunu bilsinler ki bu vatanı asla bölemeyecekler ve asla biz kardeşleri birbirine düşüremeyeceklerdir.

Yarın Ramazan Bayramını idrak ediyoruz bu vesile ile şimdiden bütün hemşerilerimin ve bütün İslam âleminim Ramazan Bayramını kutluyorum. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul etsin. AK Parti olarak Bayramlaşma programımızı yarın saat 13.00 ile 15.00 arasında Hacıbekir Sofrasında gerçekleştireceğiz. Bayramlaşma merasimimize tüm halkımız davetlidir.

Bilindiği Üzere 20 Haziran 2018 Çarşamba günü saat 14:00Nevali Otel arkasında Yeni Türkiye’nin mimarı, Mazlumların Gür Sesi Şanlıurfa’mızın Fahri Hemşerisi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan İlimize Teşrif edecektir. Liderimizin Teşriflerinde Geçmişte olduğu gibi Güçlü Şanlıurfa Güçlü Türkiye Diyerek Halkımızla Cumhurbaşkanımızı kucaklayacağız. Mitingimize Tüm halkımız davetlidir. Bizler Şanlıurfa’dan Kardeşlik mozaiğinden Tüm Dünyaya bir kez daha Liderimizle kol kola olduğumuzu, Bayrağımıza ve Ezanımıza Sevdalı olduğumuzu göstereceğiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Akçakale Kudüs Gibi Olmadan Harekat Başlamalı
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü
Behçet Atilla Şanlıurfa'ya Döndü