Bakan Fakıbaba, hedef 2019 seçimleri ve 2023

Bakan Fakıbaba, hedef 2019 seçimleri ve 2023

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Viranşehir İlçe Teşkilatını ziyaret ederek,hedeflerinin 2019 seçimleri ve 2023 olduğunu söyledi.

05 Eylül 2017 - 14:44

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Viranşehir İlçe Teşkilatını ziyaret ederek,hedeflerinin 2019 seçimleri ve 2023 olduğunu söyledi.

Bayram dolaysıyla Şanlıurfa’ya gelen ve ilçe ilçe gezerek çeşitli temaslarda bulunan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti ilçe binasına gelerek partililerle bayramlaştı. Yoğun programı dolaysıyla akşam saatlerinde teşkilat binasına gelen Bakan Fakıbaba, tüm Viranşehir halkının bayramını kutladı.

Partililere hitaben kısa bir konuşma yapan Bakan Fakıbaba, “Beş gün önce Şanlıurfa’ya uçakla geldim. Şimdide buradan uçakla Ankara’ya döneceğim. Çok yoğun bir mesaimiz oldu. Görevimiz çok ağır. Çok çalışmamız gerekiyor. Önceki Bakanımız Faruk Çelik’e verdiği emekler için teşekkür ediyorum. Bu bir bayrak yarışıdır. Bayrağı biz devraldık. Sizden dua ve destek bekliyorum. Ben başarısız olursam Viranşehir başarısız olur. Şanlıurfa başarısız olur. Türkiye başarısız olur. Başarılı olmak için kendimizi adamışız. Hedefimiz 2019 seçimleri ve 2023 hedefleridir. Yalnız söylemek, konuşmakla olmaz. Çok çalışacağız, durmadan çalışacağız. Halkın hizmetkarı olacağız ve bunanla gurur duyacağız.

Viranşehir, Hilvan ve Siverek sulama projesi bizim için çok önemli. Önümüzdeki günlerde İlgili bakan, Başbakan ve Cumhurbaşkanı ile toplantı yapacağız. Ahmet Eşref Fakıbaba toprağı su ile buluşturacak. Ben bunu yaptığımda siz Ahmet Eşref Fakıbaba ile gurur duyacaksınız” dedi.

Programın sonunda vatandaşların sorunlarını dinleyen Bakan Fakıbaba, ardından Ankara’ya gitmek üzere ilçeden ayrıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Buzdolabı kablosu yangına neden oldu
Buzdolabı kablosu yangına neden oldu
Çiftçi Tarihi Kentler Birliği Ünye buluşmalarını başlattı
Çiftçi Tarihi Kentler Birliği Ünye buluşmalarını başlattı