Bakan Fakıbaba, Şanlıurfa’dan ayrıldı

Bakan Fakıbaba, Şanlıurfa’dan ayrıldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi.

28 Ağustos 2017 - 12:49

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi. Adıyaman’daki programının ardından karayoluyla Şanlıurfa’ya gelen Fakıbaba’yı çok sayıda vatandaş karşıladı. Aracından inen Bakan Fakıbaba, belediye başkanlığı ve milletvekilliği dönemindeki geleneğini bozmayarak herkese teker teker sarılıp tokalaştı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Adıyaman’daki programının ardından karayoluyla Şanlıurfa’ya geldi. İki gün boyunca Şanlıurfa’da kalarak çeşitli temaslarda bulunacak olan Bakan Fakıbaba’yı Vali Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, ilçe belediye başkanları, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş karşıladı.

İki dakikalık yolu 20 dakikada gidebildi

İl ve ilçe sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle toplantı yapmak için Gaptem’e gelen Bakan Fakıbaba, aracından indikten sonra Vali Abdullah Erin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye sarılıp tokalaştı. Belediye başkanlığı ve milletvekilliği yaptığı dönemde de herkese sarılıp tokalaşmasıyla bilinen Fakıbaba, dışarıda bekleyen onlarca kişiyle tokalaştıktan sonra içeri geçip tokalaşmaya burada devam etti. Bakan Fakıbaba, bu nedenle iki dakikalık yolu ancak 20 dakikada gidebildi. Fakıbaba, kalabalık nedeniyle görmediği kişilere ise geri dönerek sarılmayı ihmal etmedi.

Tüm ilçelerle tek tek görüştü

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, kendisini karşılayanlarla birlikte yemek salonuna geçti Yemeği burada vatandaşlarla birlikte yiyen Bakan Fakıbaba, farlı salonlardaki ilçelerin tarım alanında faaliyet gösteren kurum ve STK’larıyla özel bir toplantı yaptı. Toplantılara basın mensupları alınmadı.

Bakan Fakıbaba, Şanlıurfa’dan ayrıldı

Dün gece saatlerinde Şanlıurfa’ya gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, sabah erken saatlerde kentten ayrıldı.  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, dün gece Şanlıurfa’ya gelerek sabaha kadar tarım sektöründe faaliyet gösteren kurum ve STK’larla toplantı gerçekleştirdi. Her ilçe ile ayrı ayrı toplantı gerçekleştiren Bakan Fakıbaba, sabah erken saatlerde uçakla Şanlıurfa’dan ayrılarak Ankara’ya gitti. Fakıbaba’nın ilin tarımdaki sorunlarıyla ilgili toplantılar gerçekleştirdiği belirtildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfaspor’dan 4 Transfer
Urfaspor’dan 4 Transfer
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı
Suruç'ta Feci Kaza, 1 Ölü 6 Yaralı