Bakan Fakıbaba Urfa’ya Geldi

Bakan Fakıbaba Urfa'ya Geldi

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Halfeti ve Birecik ilçelerinde temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi.

10 Mart 2018 - 22:49

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Halfeti ve Birecik ilçelerinde temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi.Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Adıyaman’daki programının ardından Halfeti ve Birecik ilçelerinde temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya geldi. Şanlıurfa merkeze uğramadan Halfeti ilçesine geçen Bakan Fakıbaba, burada muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi. Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Bakan Fakıbaba’ya Vali Abdullah Erin, AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ile kurum amirleri ve partililer eşlik etti.

Halfeti’de muhtarların ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin önerilerini, taleplerini dinleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, yaptığı açıklamada, İl yöneticilerimizle birlikte çalışarak sorunların çözümünü hızlandıracağız. Dedi

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, İsveç’te 67 kiloda Kıck Boks Dünya Şampiyonu Yıldırım Oğuz ile 54 kiloda Avrupa Şampiyonu olan Sezer Ağolday’ı, Sırbistan’da da Kıck Boks Balkan Şampiyonu olan Fatma Hanım Gökçe’yi Şanlıurfa’ya ve ülkemize yaşattıkları gurur için tebrik etti.

Geceyi Halfeti ilçesinde konaklayacak olan Bakan Fakıbaba’nın sabah ise Birecik ilçesine geçeceği öğrenildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfa'daki Yediemin Otoparkları Boşaltılıyor
Urfa'daki Yediemin Otoparkları Boşaltılıyor
CHP Şanlıurfa Demokrat Partiyi Ziyaret Etti
CHP Şanlıurfa Demokrat Partiyi Ziyaret Etti