Bakan Numan Kurtulmuş’un Şanlıurfa Programı

Bakan Numan Kurtulmuş'un Şanlıurfa Programı

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş 13- 14 Nisan tarihlerinde Şanlıurfa'da temaslarda bulunarak açılış törenleri gerçekleştirerek Göbeklitepe'yi ziyaret edecek.

13 Nisan 2018 - 00:34 - Güncelleme: 13 Nisan 2018 - 21:24

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş Şanlıurfa’ya geliyor, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile birlikte 13-14 Nisan tarihlerinde temaslarda bulunacaklar.

Ahmet Eşref Fakıbaba ve Numan Kurtulmuş, Cuma günü Harran Üniversitesi Yeni Dünyada Türkiye'nin Yeri Konferansı katılacak konferans sonrası Cuma namazı eda edildikten sonra saat 14.00’de Şanlıurfa Kültür Turizm Çalıştayı yapılacak, 16.15’de Karaköprü Ali Baba ilkokunda Türkçe Öğrenen Suriyeli Öğrencilere 1000 Adet Hikaye Seti dağıtılacak. Saat 17.00’de Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin Çalışmaları tamamladığı Kale Eteği, Kızılkoyun, Dergâh ve Çevresi Toplu Açılış Töreni gerçekleşecek Cuma günü son olarak ile AK Parti Şanlıurfa İl Danışma Toplantısı gerçekleşecek.

Cumartesi Günü ise Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Şanlıurfa’dan Ayrılacak fakat Kültür ve Turizm Bakanı Sayın Numan Kurtulmuş 12 Bin yıllık tarihe sahip Haliliye ilçemizdeki Göbeklitepe’yi İnceleyere ve Basın Açıklaması yapılacak. Bakan Kurtulmuş Şanlıurfa Müzesi Ziyareti edecek, Rızvaniye El Sanatları Küliiyesi Ziyareti ve Çarşı Esnafı ile Vatandaş Buluşması sonrası Şanlıurfa temaslarını tamamlayacak.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Viranşehir'i Karış Karış Temizleyeceğiz
Viranşehir'i Karış Karış Temizleyeceğiz
Ercan Ailesinin Acı Günü
Ercan Ailesinin Acı Günü