Bakanlar Düşme Tehlikesi geçirdi

Bakanlar Düşme Tehlikesi geçirdi

Şanlıurfa Akçakale'de Faruk Çelik ile Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak ve AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, otobüsün üstünde zor anlar yaşadı.

24 Haziran 2017 - 02:12

Vatandaşlara seslenmek üzere Şanlıurfa’nın Akçakale gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a eşlik eden Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak ve AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, otobüsün üstünde zor anlar yaşadı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın vatandaşlara seslenebilmesi için yerini alan otobüsün üstüne erken çağrılan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak ve AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, otobüsün birden hareket edip hükumet konağının bahçesine girmek istemesiyle zor anlar yaşadı.

Ağaç dallarına ve pankartlara takılan Bakan Çelik ile Başbakan Yardımcısı Kaynak ve Abdulhamit Gül, eğilerek engellerden kurtulmaya çalıştı. Pankart ve dallara çarpan Bakan Çelik, Kaynak ve Gül, şans eseri yara almadı. Otobüs yeniden geri geldiğinde tedbirli davranan Bakan Çelik, Başbakan Yardımcısı Kaynak ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül, eğilerek dalların ve pankartın altından geçti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı İstifa Etti
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı İstifa Etti
Lice'de Çatışma, 1 Şehit 4 Yaralı
Lice'de Çatışma, 1 Şehit 4 Yaralı