Bakkallara E-ticaret eğitimi

Bakkallara E-ticaret eğitimi

Harran Üniversitesince Bakkallar Odası üyelerine yönelik 5 Nisan 2018 günü, saat : 15.00’de düzenlenen panel Mardin yolu üzerindeki Teknokentte gerçekleştirilecek.

29 Mart 2018 - 12:57 - Güncelleme: 29 Mart 2018 - 13:19

Moderatörlüğünü Prof.Dr.Seyit Ahmet Oymak’ın yapacağı panelde Teknokent hakkında bilgilendirmeyi Prof.Dr. Kasım yenigün, GAP destekli e-ticaret eğitimini doç.Dr.Gencay sarıışık, e-ticaret genel bilgilendirmeyi Yrd.Doç.Dr.hasan Türkal, uygulamada e-ticaret konusunda ise girişimci abdurrahman ataş açıklamalarda bulunacak.

Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun; Kıymetli üyelerimiz, Ocak ayında yaptığımız seçim günü yaptığım konuşmada sizleri çağa uydurmak, çağa hazırlamak, Artık deden babadan kalma usullerle alış veriş yöntemlerimizi bırakıp yeni çağın alış verişi sistemi olan E-Ticaret (elektronik alış veriş sistemi) alıştırmak, ekmeğinizi arttırmaya katkı sağlamak, işinizi geliştirmek, kazancınızı çoğaltmak vs. amaçlarımı belirtmiştim ve söz vermiştim. İşte bu sözümü yerine getirmek için Harran Üniversitesi Rektörlüğü ve yetkilileri ile görüşmeler yaptım. Bu doğrultuda 5 Nisan Perşembe günü Harran Üniversitesinin yetkili öğretim üyeleri tarafından üyelerimize (Elektronik ticaret) E-Ticaret nedir, E-Ticaret nasıl yapılır, E-Ticaretin faydaları nedir, kazancınızı nasıl arttıracaksınız vs. konularında Sırrın yolunda 5. km. Jandarmanın ilerisindeki Teknokentte bir bilgilendirme toplantısı yapacaktır. Ulaşım için araç temin edilmiştir. Odamızda buluşup araçlarla Teknokent' e gideceğiz. katılmanız önemlidir, daha geniş bilgi isteyenler buradan bana yazabilir. Emeği geçen Harran Üniversitesi rektörümüze ve ekibine teşekkür ederiz. Dedi.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Raftingde korku dolu anlar
Raftingde korku dolu anlar
Beşinci kattan düşen kedisi için 190 bin lira harcadı
Beşinci kattan düşen kedisi için 190 bin lira harcadı