Balıklıgöl’de trafik ışıklandırma sistemi şart

Balıklıgöl'de trafik ışıklandırma sistemi şart

Şanlıurfa 63 COM Şanlıurfa Eyyübiye Balıklıgöl bölgesindeki vatandaşları taleplerini dilendi,Bölgede yaşayan esnaf ve vatandaşlar Işıklandırma Sistemi İstedi.

13 Kasım 2017 - 15:26

Mahalle sakinlerinden Mahmut Özayten Şanlıurfa 63 COM’A yaptığı açıklamada,  Şanlıurfa Eyyübiye Balıklıgöl bölgesindeki yolda trafik ışıklandırma sistemi olması şart yukarıdan gelen arabalar çok süratli geliyor kaza oluyor. Geçenler de burada bir arkadaşımız var, burada onun arabasına çarptılar adam kaçtı gitti. Işık olsaydı o riske girmezdi.  Ankara’ya sesleniyoruz buraya ışık yapılması mecburidir. Şu gördüklerinizi kaldırsınlar. Bunlar hep görüntüyü bozuyor buradan yol açılması lazım. Ziyaretçiler de gelip burada arabalarını park edemiyor, ziyaretçiler burada mağdur oluyor, yabancılar Urfa’ya geldiği zaman arabalarını çekiyorlar. Ben Şanlıurfa’nın yetkililerine, Ankara’ya her yere sesleniyorum bu konuda duyarlı olun, lütfen buraya ışık yapın ışık olmazsa olmaz. Buraya otoparkta lazım, çevresini yapacağız dediler yapmadılar onun için bunu yetkililerden rica ediyorum buraya ışık yapmalarını istiyorum, lütfen yapsınlar. Işık yok diye herkes kafasına göre yola her yerden giriyor. Arabaların park ettiği yerlere bakın burası park yerimi? Halk Urfa’ya geldiğinde pişman oluyor Şanlıurfa 63 COM’a teşekkür ederim.

Semt sakinlerinden Ahmet Buğurca ise,  Balıklıgöl semtinde oturuyorum, buraya gelen yabancı turistlerin arabaları burada park halinde iken çekiciler bunu fırsat bilip gelip arabalarını çekiyorlar bundan dolayı Urfa’ya gelen insanlar bir daha gelmek istemiyorlar çünkü hem aracı gidiyor hem ceza yiyor buna bir çözüm lazım. Burada bu barakalar var yabancıya hitap etmez daha temiz ve daha düzgün bir şey olması lazım yetkililerden istiyoruz. Dedi (Şanlıurfa 63 COM-Özel Haber)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ertekin Ailesinin Acı Günü
Ertekin Ailesinin Acı Günü
Tenis Oyun Dünyası Açılışa Gün Sayıyor
Tenis Oyun Dünyası Açılışa Gün Sayıyor