Balıklıgöl hastanesine modern odalar yapılıyor

Balıklıgöl hastanesine modern odalar yapılıyor

Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Doblan, Şanlıurfa’da görev yapar yerel medya mensuplarını bilgilendirme toplantısını düzenledi.

29 Mart 2018 - 13:04 - Güncelleme: 29 Mart 2018 - 13:27

Şanlıurfa tabip Odası Başkanı ve Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr.Eyüp Şelli’nin de katıldığı basın kuruluşları bilgilendirme toplantısında Ömer Halis Özdemir ve Fethi seki’nin adlarına yaptırılan odalar basın kuruluşlarına gezdirildi.

Ahmet Doblan , 18 Ocak 2018’den itibaren Balıklıgöl Devlet Hastanesinde Baş Hekim olarak görev yapmaktayım, değerli ekip arkadaşlarımla birlikte ekibimizi kurduk ve hizmetlerimize başladık. Bu hizmetlerimizin devamlılığı mutlaka olacaktır. Ancak biraz zaman ihtiyacımız olduğunu sizlere ve halkımıza bildirmek istiyorum. Bu süreç içerisinde bizden öncekilerin yaptığı çok değerli hizmetler inşallah bizde elimizden geldiği kadar hizmetlerine ek hizmetler yapmaya çalışacağız. Taş koyabilirsek ne mutlu bize ne mutlu bize mantığıyla çalışacağız.

Ömer Halis Özdemir ve Fethi Seki’nin adları odalarda yaşatıldı

Ahmet Doblan , Bu süreç içerisinde başladığımız ve şu ana kadar bitirdiğimiz Balıklı göl devlet hastanesinde hasta odalarının revizyonu projesiydi. İlk iki odamızı değerli şehitlerimiz, Allah rahmet eylesin Ömer Halis DEMİR ve Fethi SEKİ için birer oda yaptırdık Sağlık müdürlüğümüz adına. Bundan sonra ki odalarımızı da böyle bizim projemiz de bağışlar  Çerçevesinde yaptırmaktır, bu konu da belediyeler, Valilik, duyarlı vatandaşlarımız tarafından gelecek bağışlarla geriye kalan revizyonlarımızı da tamamlamayı düşünüyoruz. İnşallah en yakın zaman da çok daha modern çok daha yaşanılabilir bir Balıklıgöl devlet hastanesi göreceksiniz, bunun için biz elimizden geleni yapacağız sizlerden de bu konular da gerekli desteği bekliyoruz, hepinize katıldığınız için çok teşekkür ediyorum.

Hastanede personel sıkıntısı yok

Doblan, Hastanemiz de personel sıkıntımız yok, cihaz sıkıntımız da belli aşama da ikinci basamak hastane olduğu için irili ufaklı sıkıntılar olur ancak ikinci basamak hastane olarak düşündüğümüz de aslında yok. Ancak anjiyo cihazını örnek vereyim. Mehmet Akif gibi Eyyübiye gibi bizim üst basamağımız olan hastaneler de öncelik, İnşallah biz de o hizmete başlarız.

124 bin hastaneye hizmet veriliyor

Ahmet Doblan , Yaklaşık olarak 45 ila 55 arası acilden sadece bize hasta girişi oluyor, toplam bütün hastaneden 124 bin’e yakın hasta poliklinik muayenesi oluyor. 124 bin hastanın girip çıktığı bir hastanede, bir de Balıklı göl gibi yapısı eski bir hastane de ister istemez irili ufaklı sıkıntılar olabiliyor. Özellikle park konusunda onları da en yakın zaman da çözmeye çalışacağız.

Şevket Altundağ’ın sevki ile ilgili soruşturma başlatıldı

Doblan, Tabi böyle bir şey basında yer aldı, biz de basından bunları okuduk, gördük iddiaları oldu. Böyle bir sevkin olması üzerine biz soruşturmamızı başlattık, soruşturmamız devam ediyor, sonuçlandığın da zaten neticeleri görülecektir.

Otopark sıkıntısı var

Doblan, Otoparkta çok ciddi sıkıntımız var, aslında birkaç hafta önce Eyyübiye Belediyesi bize söz vermişti bize otopark konusunda yardımcı olacak. Fakat bu aralar da taşeron işçilerin geçiş sınavları olduğu için bu sınavlarla uğraşmaktan çok fırsat bulamadılar, inşallah 1, 2 hafta içerisinde bir müddet rahatlatacağız ama tam bir rahatlama sağlanabilir mi derseniz Balıklı gölün fiziki şartlarında biraz zor.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

2018/03/2018-03-29-13-05-11.jpg
2018/03/2018-03-29-13-05-11_1.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Raftingde korku dolu anlar
Raftingde korku dolu anlar
Beşinci kattan düşen kedisi için 190 bin lira harcadı
Beşinci kattan düşen kedisi için 190 bin lira harcadı