Baraj Lisesi Öğrencilerine Eğitim 

Baraj Lisesi Öğrencilerine Eğitim 

Yeşilay Şanlıurfa şubesi ve İl Müftülüğü işbirliği ile  Bozova Atatürk barajı Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerine tütün bağımlılığı kullanımı ve madde konusunda seminer verildi.

08 Kasım 2018 - 10:18

Bağımlılıklarla mücadele ile ilgili seminer İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge birimi Yeşilay Şanlıurfa şubesi ve İl Müftülüğü işbirliği ile gerçekleştirildi.

Bozova Atatürk Barajı Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerine tütün bağımlılığı bilinçli teknoloji kullanımı ve madde konusunda seminer verildi.

Semineri Yeşilay Şanlıurfa şube başkanı Muharrem Çelik ve TBM formatör Reşat Gülşen verdiler. 2 saat süren eğitimde gençlere yapması gerekenler konusunda da uzun uzun bilgilendirme yapıldı. Okul rehber öğretmeni aynı zamanda TBM formatörü Turan Gamlıerin rehberliğinde gerçekleşti. Eğitim sohbet ve soru-cevap yöntemi ile geçti. Eğitim esnasında şube başkanı Muharrem Çelik öğrencilere Vali Abdullah Erin Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ve il müftüsü Mehmet Taştan’ın Selamlarını iletti ve eğitim Sonrasında öğrencilere Yeşilay ürünleri dağıtıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Takla Atan Motosikletin Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Budak Ailesinin Acı Günü
Budak Ailesinin Acı Günü