Basın Meslek örgütleri, 10 Ocak’ta Mevlid-i Şerif okutuyor

Basın Meslek örgütleri, 10 Ocak'ta Mevlid-i Şerif okutuyor

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı M.Kamil Güler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedeni ile Şanlıurfa’da görev yapan 3 basın meslek örgütünün işbirliği ile Dergâh camisinde Mevlid-i Şerif okutulacaklarını belirtti.

07 Ocak 2018 - 17:15 - Güncelleme: 08 Ocak 2018 - 21:35

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedeni ile Şanlıurfa’da görev yapan 3 basın meslek örgütünün işbirliği ile Dergâh camisinde Mevlid-i Şerif okutulacaklarını belirtti. Şanlıurfa’da faaliyette bulunan 3 basın meslek örgütü; Ebediyete intikal etmiş “GAZETECİLER”, “15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ” ve “TERÖRLE MÜCADELEDE ŞEHİT OLAN POLİS, ASKER, GÜVENLİK KORUCULARI” başta olmak üzere “ TÜM ŞEHİTLERİMİZ” için 10 Ocak 2018 Çarşamba günü, saat: 11.30’da Dergâh camisinde Mevlid-i Şerif okutulacak.

Şanlıurfa’da görev yapan Gazeteciler ile Gazeteci meslek örgütlerinin yaptığı istişare sonucunda “Çalışan Gazeteciler Günü”nde Mevlid-i şerif okutulmasında mutabakata vardılar. Bu çerçevede, Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler, Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Başkanı Veysel Polat ve Şanlıurfa Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Celal Çiftçi birlikte Şanlıurfa İl Müftüsü İhsan Açık’ı ziyaret ettiler. Ziyaret sonucunda Şanlıurfa İl Müftülüğünün desteği ile 10 Ocak 2018 Çarşamba günü, saat: 11.30’da Dergâh Camiinde, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri ve terörle mücadele şehit olan polis, asker, güvenlik korucuları başta olmak üzere tüm şehitlerimiz için Dergâh camisinde Mevlid-i Şerif okutacak.

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı M.Kamil Güler, Şanlıurfa’da görev yapan gazetecilerle yaptığımız istişare neticesinde 15 Temmuz Demokrasi şehitleri, terörle mücadele şehit olan polis, asker, güvenlik korucu başta olmak üzere tüm şehitler için Dergah camiinde Mevlid-i Şerif okutuyoruz. 10 Ocak 2018 günü, saat: 11.30’da Dergah Camiinde düzenleyeceğimiz Mevlid-i Şerife Tüm meslektaşlarımız ile birlikte ilimizde görev yapan Mülki, idari, adli, Mahalli idarelerin tüm yetkilileri ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarının yetkilileri, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile çalışanları ve tüm Şanlıurfalıların davetli olduğunu belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa Suriye Sınırında Dikkat Çeken Detay
Şanlıurfa Suriye Sınırında Dikkat Çeken Detay
Tren Kazasında Hayatını Kaybeden Yusuf Yetim Defnedildi
Tren Kazasında Hayatını Kaybeden Yusuf Yetim Defnedildi