Başkan Ayhan, Başkan Çiftçi’yi Ağırladı-Videolu Haber

Başkan Ayhan, Başkan Çiftçi’yi Ağırladı-Videolu Haber

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, ilçede sürdürülen altyapı çalışmalarını yakından görmek isteyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’yi ağırladı

06 Aralık 2017 - 14:32

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, ilçede sürdürülen altyapı çalışmalarını yakından görmek isteyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’yi ağırladı. Başkan Ayhan, Akçakale’nin her yıl ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan değişim ve gelişim yakaladığını bunun sevindirici olduğunu söyledi. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Çiftçi, ilçeyi ziyaretinin ilk durağında Akçakale Belediye Başkanı Ayhan’ı ziyaret ederek, ilçede devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AKÇAKALE BELEDİYESİ İLE ELELE

Şanlıurfa’nın yanısıra başlattığı altyapı yatırımlarıyla Akçakale’nin kalkınması için çaba harcayan Başkan Çiftçi, ilçede bazı önemli yol güzergahlarında asfaltlama yaptırdı. Akçakale’ye semt pazarı ile spor kompleksi yapımına öncülük eden Başkan Çiftçi, ayrıca 53 dönüm bir alanda yeşil alan uygulamasını hayat geçirdi. Bu arada, Akçakale Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile atıl haldeki bir fidanlığı da canlandırdı. Artık Şanlıurfa’daki yeşil alanlar, bu fidanlıktan gönderilen süs bitkileri ve çiçeklerle düzenleniyor.

ASFALTLAMA ÇALIŞMASINI İZLEDİLER

Başkan Ayhan, belediye binasındaki görüşmenin ardından Başkan Çiftçi ile AK Parti İlçe Başkanı Yıldık’ı ziyaret etti. Yıldık, Başkan Çiftçi’nin ziyaretinden mutlu olduklarını belirterek, Büyükşehir Belediyesi’nin Akçakale Belediyesi ile ortaklaşa hayata geçirdikleri projeler için teşekkür etti.

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan, Başkan Çiftçi ile birlikte Yenişehir mahallesinde devam eden asfaltlama çalışmalarını izledi. Ayhan ve Çiftçi, ayrıca Akçakale Kaymakamı Hamza Özer'i de ziyaret etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fatih Bucak MHP'den Başkan Adayı Oldu
Fatih Bucak MHP'den Başkan Adayı Oldu
MHP'nin Harran Adayı Belli Oldu
MHP'nin Harran Adayı Belli Oldu