Başkan Çiftçi’den Türkmenler Derneğine Ziyaret

Başkan Çiftçi'den Türkmenler Derneğine Ziyaret

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi Şanlıurfa Türkmenler Derneğini ziyaret etti.Çiftçi'ye Türkmenler Birliği onur plaketi takdim etti

06 Nisan 2018 - 23:28 - Güncelleme: 06 Nisan 2018 - 23:31

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi Şanlıurfa Türkmenler Derneğini ziyaret etti. Şanlıurfa Türkmenler Derneği Başkanı Hasan çay, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Nihat ÇİFTÇİ, Türkmenler Derneğimizi ziyaret etti. Şanlıurfa Karaköprü ilçesine 2 dönem hizmet yapmış, şimdi Büyükşehir belediye başkanlığı yapmakta olan başkanımıza Urfa’ya yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı kendisine Türkmenler Birliği onur plaketi takdim ettik.

Yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ederiz. Şanlıurfa halkı için Türkmenler için hizmet için temaslara devam edeceğiz. Urfa’nın hak edeceği hizmetler için herkes adına ön ayak olmaya devam edeceğiz.Şanlıurfa Büyükşehir belediye Başkanı Av.Nihat çiftçi ise ziyarette Şanlıurfa Türkmenler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ile sohbet etti. Türkmenler Derneğine başarılar diledi.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu