Başkan Çiftçi Harran’dan Rekor Sözü Aldı

Başkan Çiftçi Harran'dan Rekor Sözü Aldı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 24 Haziran seçim çalışmaları için Harran'daydı ve Çiftçi partisinden yana yine rekor sözü aldı.

08 Haziran 2018 - 17:07

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 24 Haziran seçim çalışmaları için Harran'daydı. Sabah saatlerinde esnaf gezisi ile ziyaretlerine başlayan Başkan Çiftçi, gün içerisinde bir çok kanaat önderi ile buluşarak seçimler için partisinden yana yine rekor sözü aldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, 24 Haziran seçim çalışmalarına devam ediyor. Her gün farklı bir ilçede esnaf grupları, sivil toplum kuruluşları, kanaat önderleri ve vatandaşlarla buluşarak AK Parti hükümetleri döneminde yapılan çalışmaları aktaran Başkan Çiftçi, dün de Harran'daydı.

Sabah saatlerinde gittiği ilçede ilk olarak esnaf gezisi ile turlarına başlayan Başkan Çiftçi, esnafın talep ve önerilerini dinleyerek akşam düzenlenecek iftar buluşmasına davette bulundu. Başkan Çiftçi ardından ilçe merkezinde ve kırsal mahallelerde kanaat önderlerini ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinin önemini aktardı.

AK Belediyecilik gereği olarak il merkezinde yapılan tüm yatırımları ilçelerde de uyguladıklarını belirten Başkan Çiftçi, "Harran referandumda AK Partimize en yüksek oranda oy vererek birinci olmuştur. Eminim ki 24 Haziran seçimlerinde de o olacak. Harran kendine yakışanı bir kez daha yapacak. Ben şimdiden tüm Harranlı kardeşlerime teşekkür ediyorum" dedi.

Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz'un da eşlik ettiği Başkan Çiftçi'nin akşam saatlerine kadar süren gezisi ilçe merkezindeki Harran Otogarının temel atımı ve iftar buluşması ile devam etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Şanlıurfa'da Özel Okul Kapatıldı
Haliliye'de Yeni Yollar Hizmete Sunuluyor
Haliliye'de Yeni Yollar Hizmete Sunuluyor