Başkan Çiftçi Kaldığı Yerden Devam Etti

Başkan Çiftçi Kaldığı Yerden Devam Etti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi yapılan anjiyonun ardından bir gün dinlendikten sonra çalışmalarına kaldığı yerden devam etti.

20 Şubat 2019 - 22:15

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi rutin sağlık kontrolü sırasında doktorların tavsiyesi üzerine yapılan anjiyonun ardından bir gün dinlendikten sonra çalışmalarına kaldığı yerden davam etti.

Rutin sağlık kontrolüne giden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi doktorların tavsiye üzerine anjiyo oldu. Yapılan anjiyonun ardından bir gün dinlenen Çiftçi sabahın erken saatlerinden itibaren halkla bir araya geldi. Çalışmalarına kaldığı yerden devam eden Büyükşehir Başkanı Çiftçi, vatandaş ve esnafları ziyaret ederek sohbet etti. Esnafla çay içip sohbet eden Çiftçi, vatandaşlarla görüş alışverişinde bulunarak çözülmesi gereken sorunlar için gerekli birimlere talimat verdi. Esnaf ve vatandaşların geçmiş olsun dileklerine teşekkür ederek karşılık veren Çiftçi, Şanlıurfa ve Şanlıurfalılara hizmet için yola devam ettiklerini ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu