Başkan Çiftçi Öğrencilere İndirim Kuponu Dağıttı

Başkan Çiftçi Öğrencilere İndirim Kuponu Dağıttı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Hayati Harrani İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti ve kitap fuarında geçerli olacak indirim kuponlarını dağıttı.

20 Kasım 2018 - 20:46 - Güncelleme: 20 Kasım 2018 - 20:47

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Hayati Harrani İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti. Öğrencileri Büyükşehir Belediyesi tarafından 23 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan  2. Ulusal Şanlıurfa Kitap Fuarına davet eden Başkan Nihat Çiftçi, fuarda geçerli olacak indirim kuponlarını dağıttı.

Gençlere ve eğitime verdiği önemle 7'den 70'e herkesin takdirini toplayan Büyükşehir Belediyesi, eğitim öğretim dönemi boyunca öğrencilere deneme sınavları, ücretsiz kitap dağıtımı ve kırtasiye yardımlarında bulunuyor.Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 2.Ulusal Kitap Fuarı 23 Kasım- 2 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek. 150 ye yakın yazarın ve birçok yayınevinin katılım göstereceği fuar öncesi Büyükşehir Belediyesi tarafından okullarda indirim kuponları dağıtılıyor.

Bu kapsamda 'Nemrut'a ve Putlara Meydan Okuyan Peygamber' isimli Hz. İbrahim'in hayatını anlatan kitabı Hayati Harrani İmam Hatip Ortaokulunda öğrencilere dağıtan Başkan Nihat Çiftçi, "Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve 23 kasım - 2 Aralık tarihlerinde bu yıl ikincisi düzenlenecek olan kitap fuarına hepinizi davet ediyorum. Büyükşehir olarak çocuklarımızın da kitap alabilmelerini sağlamak istedik. Bölgenin en büyük kitap fuarı açılıyor. Kitap fuarından yararlanabilmeleri için çocuklarımıza indirim kuponlarını dağıtarak bir kitapta Büyükşehir Belediyesi'nden olsun istedik. Bir de sizlere Hz. İbrahim'in kitaplarını dağıtıyoruz. Hem Hz. İbrahim'in doğumunu, yaşamını hem de Urfa'yı anlatan bir kitap. Okumak yeni dünyaları tanımak, yeni insanları keşfetmek, yazara ve esere hayat arkadaşlığı yapmaktır. Siz çocuklar bizim geleceğimizsiniz. Sizden gelecek anlamında önemli verim bekliyoruz. Bütün çabamız onun için. Yarının bireyleri olarak Urfa'yı hep birlikte geliştireceğiz" dedi. 

Ayrıca Başkan Çiftçi'nin yanı sıra Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kütüphaneler Şube Müdürlüğü okulları dolaşarak indirim kuponlarını dağıtmaya devam ediyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Küçük kaymakamlar talimat yağdırdı
Başkanvekili Akçal koltuğu küçük başkana devretti
Başkanvekili Akçal koltuğu küçük başkana devretti