Başkan Yalçınkaya’dan Başkan Güler’e Ziyaret

Başkan Yalçınkaya'dan Başkan Güler'e Ziyaret

Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığını yürüten Barış Yalçınkaya Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler’i de ziyaret etti.

22 Eylül 2018 - 23:11 - Güncelleme: 22 Eylül 2018 - 23:18

Şanlıurfa’da uzun yıllar önce İhlas Haber Ajansında muhabirlik ve temsilcilik görevlerini başarı ile yürüten Barış Yalçınkaya yıllar sonra Urfa’yı gezip dostlarını görmeye geldi.Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığını yürüten Barış Yalçınkaya Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler’i de ziyaret etti.

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Kamil Güler ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Sayın Barış Yalçınkaya Şanlıurfa’da görev yaptığı süre içinde meslektaşları ile işbirliği içinde oldu. Mesleğin gelişmesi ve saygınlık kazanması için yoğun çabalar sarf etti. Dönemin imkansızlık ve zorluklarına rağmen görev yaptığı İhlas Haber Ajansını zirvelere çıkarmayı başardı. Erzincan’da Cemiyet Başkanı seçilmesi de bunun en güzel göstergesidir. dedi.

Erzincan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Barış Yalçınkaya ise 3-4 günlük bir Şanlıurfa gezisi düzenledik. Şanlıurfa’da görev yaptığımız sürede edindiğimiz dostluklarımız halen devam ediyor ve bundan sonra da inşallah devam edecek. Dostlarımızı Şanılurfa’da gördük. Eski günleri yad ettik. Bu çerçevede meslektaşımız Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler’i de ziyaret ettik. Sohbet ettik eski günleri konuştuk dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
Halfeti'de Silahlı Kavga 4 Yaralı
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu
İŞKUR Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu