Başkan Yıldız Genç Seçmenlerden Destek İstedi

Başkan Yıldız Genç Seçmenlerden Destek İstedi

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız Konuklu Mahallesinde genç seçmenlerle bir araya gelip 31 Mart Mahalli Seçimler İçin destek istedi.

03 Şubat 2019 - 14:46

 

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız,İl Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte, Konuklu Mahallesinde genç seçmenlerle bir araya gelip 31 Mart Mahalli Seçimler İçin destek istediler. AK Başkan Yıldız ve beraberindekiler, daha sonra Büyük Hancağız Mahallesinde eski Hancağız Köyü Muhtarı Mehmet Aytekin'i ziyaret ederek desteğinin devam etmesini istediler.

Genç Kardeşlerimiz Kararını Yeni Türkiye’den Yana Vermiş

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirten AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, “Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte Konuklu Mahallesinde genç seçmenlerle biraraya geldik. Yerel seçimler için gençlerimiz tarafını yeni Türkiye’den ve AK Partiden yana seçmişler.Tevazu, samimiyet, gayret ile çalıştıklarını beyan ettiler. Maşallah genç kardeşlerimizkararını vermiş.

Büyük Hancağız Mahallesinden AK Partiye Destek Sözü

Tevazu, samimiyet ve gayret ile çalışmalarını sürdürdüklerini belirten AK Başkan Yıldız, “İl Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte, Büyük Hancağız Mahallesine giderek eski Hancağız Köyü Muhtarı Mehmet Aytekin'i ziyaret edip, 31 Mart Mahalli Seçimler için destek istedik. Sağ olsunlar, destek olacaklarını belirttiler ve odalarının kapısına bizim afişlerimizi bile asmışlar. Destek olan herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde