Başsavcı Doğan Ziyaretleri Kabul Etti

Başsavcı Doğan Ziyaretleri Kabul Etti

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Sadi DOĞAN, göreve yeni başlaması nedeniyle kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ediyor

15 Eylül 2017 - 14:55

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Sadi DOĞAN, göreve yeni başlaması nedeniyle kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin hayırlı olsun ziyaretlerini kabul ediyor.

Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ve Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ile makamında görüşen Başsavcı Doğan, ardından Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Sarıışık ile bir araya geldi.

Milletvekili Cevheri, Başkan Baydilli ve Rektör Taşaltın, Başsavcı Doğan’a hayırlı olsun dileklerini iletti. Başsavcı Doğan ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Medeniyetlerin buluştuğu Şanlıurfa milli birlik ve beraberliğin korunmasında, yaşatılmasında ve gelecek nesillere aktarılmasında önemli bir rol oynuyor.

Ayrıca Şanlıurfalılar; Suriyeli kardeşlerine kapılarını açarak, onlarla sofrasını paylaşarak, erdemli bir duruş sergilemektedir. Bunları görmek bizleri mutlu etti. Bir kez daha Şanlıurfa’da görev yapmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum” dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Terör Propagandasından 8 Kişi Gözaltına Alındı
Terör Propagandasından 8 Kişi Gözaltına Alındı
Rektör Taşaltın'ın 15 Temmuz Mesajı
Rektör Taşaltın'ın 15 Temmuz Mesajı