Baydilli Azemoğlu Ailesiyle Ev Toplantısında Buluştu

Baydilli Azemoğlu Ailesiyle Ev Toplantısında Buluştu

Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli Azemoğlu ailesiyle ev toplantısında buluşarak ilçede yapılan ve yapılacak olan çalışmaları anlattı

09 Şubat 2019 - 23:59 - Güncelleme: 10 Şubat 2019 - 20:52

Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Metin Baydilli seçim çalışmaları kapsamında ev toplantılarına katılarak vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor. Başkan Baydilli Azemoğlu ailesiyle buluşarak ilçede yapılan ve yapılacak olan çalışmaları anlattı.  31 Mart seçimleri için Ak Parti’den Karaköprü Belediye Başkanlığı için yeniden aday gösterilen mevcut Başkan Metin Baydilli seçim çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlarla her platformda bir araya gelen Başkan BaydilliAzemoğlu ailesiyle ev toplantısında bir araya geldi. Toplantıya Başkan Baydilli’nin yanı sıra Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ve Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy da katıldı.

Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Metin Baydilli, Karaköprü’ ye 3,5 yıldır hizmet ettiklerini belirterek, bu ilçeye hizmet etmekten onur duyduklarını kaydetti.

Baydilli, “Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından Karaköprü’de tekrar aday gösterilmek beni gerçekten onurlandırdı, gururlandırdı. Bu dakikadan yüküm her zamankinden daha fazla arttı ancak Karaköprü gibi bir ilçeye hizmet etmek bana mutluluk veriyor. İlçemizde yaptığımız çalışmalarla merkezden kırsala, büyükten çocuğa herkese dokunduk ve yine hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu güzel toplantı ve katılımınız için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli’nin 3,5 yılda edindiği tecrübeyle bundan sonra daha önemli hizmetlere imza atacağına inandığı kaydetti. Milletvekili Cevheri, “Başkanımızın güzel hizmetler etmesi için tüm teşkilatımızla birlikte yeni projelere imza atmak için çalışacağız. Ben Urfa’ya hizmeti gerçekten ibadet olarak görüyorum. Allah yolumuzu açık etsin, tüm hemşerilerimizin desteğini bekliyoruz” diyerek Azemoğlu ailesine teşekkür etti.

Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Aksoy, önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de büyük bir zaferle çıkacaklarına inandıklarını dile getirerek, “Cumhuriyet tarihinden itibaren son dönemlerde yapılan hizmetler bellidir ve inşallah hizmetlerimizi devam edecektir” dedi.

Toplantının ardından Başkan Adayı Baydilli, Milletvekili Cevheri ve İlçe Başkanı Aksoy Azemoğlu ailesi mensuplarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçakale'de Sağlık'ta Bir İlk Daha Gerçekleşti
Akçakale'de Sağlık'ta Bir İlk Daha Gerçekleşti
Çalınan Araç Kapısız ve Kaputsuz Bulundu
Çalınan Araç Kapısız ve Kaputsuz Bulundu