Baydilli’den Oduncu Pazarına Ziyaret

Baydilli'den Oduncu Pazarına Ziyaret

Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, geçtiğimiz günlerde yangın çıkan Oduncular ve Kömürcüler Pazarını ziyaret ederek yangında zarar gören esnafa geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

29 Ağustos 2018 - 17:20

Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ile birlikte geçtiğimiz günlerde yangın çıkan Oduncular ve Kömürcüler Pazarını ziyaret ederek yangında zarar gören esnafa geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Geçtiğimiz hafta talihsiz bir yangınla hasar gören Şanlıurfa Oduncular ve Kömürcüler Odası esnafına Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ziyarette bulundu. Ziyarete Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Bekir Sıtkı Akyol ve Belediye Meclis Üyesi Şıh Müslüm Korkmaz da eşlik etti.

Başkan Baydilli ve Milletvekili Cevheri yangında zarar gören dükkanlarda inceleme yaparken, yangının nasıl çıktığıyla ilgili bilgi aldılar.Büyük bir faciadan dönüldüğüne dikkat çeken Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, daha büyük bir zarar oluşmadığı için mutlu olduklarını kaydetti.

Başkan Baydilli, "Oduncular ve Kömürcüler Pazarında bayramın ikinci günü çıkan yangında 4 tane dükkan zarar görmüş ve daha büyük bir zarar olmadan yangın kontrol altına alınmış. Biz de Milletvekilimiz Mehmet Ali Cevheri ile birlikte buradaki esnafımızı ziyaret ederek desteğimizi ilettik. Burada en büyük mutluluğumuz herhangi bir can kaybının yaşanmamış olmasıdır. Maddi zarar için de zaten herkes elinden geleni yaptığı gibi biz de Karaköprü Belediyesi olarak esnafımızın yanında duracak ve gerekli yardımları yapacağız. Ben Oduncular ve kömürcüler pazarı esnafımıza tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum, Allah bir daha böyle bir olay yaşatmasın İnşallah " dedi.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ise Oduncular ve Kömürcüler Pazarında çıkan yangın için üzgün olduklarını ve esnafın her zaman yanında olduklarını dile getirdi. Milletvekili Cevheri, "Çok şükür ki bu elim olayda herhangi bir can kaybı yaşanmadı. Esnafımızın maddi kaybı da inşallah el birliğiyle giderilecek ve esnafımız mağdur edilmeyecek. Tüm oduncular pazarı esnafına geçmiş olsun" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 Kişinin Öldüğü Kavga İle İlgili Flaş Gelişme
6 Kişinin Öldüğü Kavga İle İlgili Flaş Gelişme
13 Yaşındaki Mustafa Yardım Bekliyor
13 Yaşındaki Mustafa Yardım Bekliyor