Baydilli’den Yaşlılara Vefa Örneği-Videolu Haber

Baydilli'den Yaşlılara Vefa Örneği-Videolu Haber

Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli,80. Yıl Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

23 Mart 2018 - 09:47 - Güncelleme: 23 Mart 2018 - 15:51

Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle 80. Yıl Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan yaşlıları ziyaret ederek günlerini kutladı.Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen 'Hayat Ağacı' projesi kapsamında Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle yaşlıları ziyaret ederek vefa örneği gösterdi.

Karaköprü'de bulunan 80. Yıl Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde kalan yaşlıları ziyaret eden Başkan Baydilli’yi gören yaşlılar büyük mutluluk yaşarken, kendilerini unutmadığı için Başkan Baydilli'ye teşekkür ettiler.

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi olarak her zaman yaşlılarımızın yanında olduklarını ifade eden Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, “Dünyada insanoğlu doğar, büyür, yaşlanır ve son olarak ahirete intikal eder. Bu süre zarfından insanoğlunun en önemli zamanı çocukluk ve yaşlılık zamanıdır. Nasıl ki yeni doğan bir çocuğa nasıl ilgi gösteriliyorsa yaşlanan bir insana da aynı şekilde ilgi gösterilmesi gerekiyor.  Biz Karaköprü Belediyesi olarak her zaman yaşlılarımızın yanında yer alıyoruz. Bu merkezde görev yapan başta müdürümüz olmak üzere tüm personel çok önemli ve değerli bir görev yapıyor” dedi.

80. Yıl Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mehmet Çiftçi, ziyaretinden dolayı Başkan Metin Baydilli’ye teşekkür etti. Müdür Çiftçi,  “Başkanımız her dönem bizleri ziyaret ediyor. Bir sıkıntımız olduğu zaman Başkanımız her zaman bizim yanımızda oluyor. Allah ondan razı olsun” dedi.

Başkan Metin Baydilli ziyaret sırasında yaşlılarla sohbet ederek, karanfil ve çeşitli hediyeler takdim etti.Öte yandan Başkan Baydilli, 80. Yıl Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaretinin ardından Emekli İmam Abdurrahman Yaşar’ı evinde ziyaret ederek yaşlılar haftasını kutladı.(Şanlıurfa 63 Haber-Son Dakika Urfa Haberleri)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü