Baydilli’den Yeni Yıl Mesajı

Baydilli'den Yeni Yıl Mesajı

Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı

31 Aralık 2017 - 20:05

Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Baydilli mesajında 2018 yılında Karaköprü'yü daha ileriye taşımak için daha fazla çalışacaklarını söyledi.Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yeni yıl için bir kutlama mesajı yayınladı. Mesajında 2017 yılını geride bırakarak yeni bir sayfa açacaklarını söyleyen Başkan Baydilli, 2018 yılının tüm dünyada barışa ve huzura vesile olmasını diledi.

Başkan Baydilli mesajında şunlara yer verdi: "2017 yılını acısıyla, tatlısıyla ve yeni tecrübeler kazanarak geride bıraktık. Bu yıl vatandaşlarımıza hizmet için çalıştık ve güzel çalışmalarda bulunduk. 2018 yılı da Karaköprü için yeni bir atılım yılı olacak ve önemli projelerimizin açılışını gerçekleştireceğiz. İnşallah bu yıl ilçemizi daha iyi yerlere getirmek için geçen yıldan daha fazla çalışıp güzel hizmetlerde bulunacağız.

2018 yılının tüm dünyada ve İslam aleminde akan kanların durmasına, sulhun hakim olmasına ve huzurun tesis edilmesine vesile olmasını Allah'tan niyaz ediyor, yeni yılın ve Mekke'nin Fethinin yıl dönümünün hayırlı olmasını diliyorum."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Urfalı Avukat'tan Fatih Portakal'a Suç Duyurusu
Vali Erin Şanlıurfa'daki Tüm Okulları Uyardı
Vali Erin Şanlıurfa'daki Tüm Okulları Uyardı