Baydilli İki Mahallenin eksiklikleri yerinde tespit etti

Baydilli İki Mahallenin eksiklikleri yerinde tespit etti

Şanlıurfa’mızın merkez ilçelerinden Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Ali Baba ve Karşıyaka Mahallelerinde inceleme yaparak eksiklikleri yerinde tespit etti.

22 Ağustos 2017 - 16:07 - Güncelleme: 08 Ekim 2018 - 12:12

Şanlıurfa’mızın merkez ilçelerinden Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, sabahın erken saatlerinde ilçede alan gezileri yaparak sorunları yerinde incelemeye devam ediyor. Başkan Baydilli Ali Baba ve Karşıyaka Mahallelerinde inceleme yaparak eksiklikleri yerinde tespit etti.

Şanlıurfa’mızın merkez ilçelerinden Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, mesaisine sabahın erken saatlerinde başlayarak ilçedeki mahallelerde teknik ekibiyle birlikte incelemelerde bulunuyor. Başkan Baydilli sorunları bizzat yerinde incelerken, vatandaş ve esnafla da sohbet edip taleplerini dinliyor.

Başkan Metin Baydilli alan gezileri kapsamında Ali Baba ve Karşıyaka mahallelerinde de inceleme yaparken, mahalle muhtarlarından sorunlarla ilgili bilgi aldı.  Mahalle gezileri sırasında yanına teknik ekibi de alan Başkan Metin Baydilli, Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğünün yaptığı çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmaların hızlandırılması talimatını verdi.

Her gün bir mahallede incelemelerde bulunduklarını ifade eden Başkan Metin Baydilli, “Göreve geldiğimiz günden bu yana her fırsatta  mahallelerimizde inceleme yaparak eksiklikleri yerinde görme fırsatımız oluyor. Bugün Ali Baba ve Karşıyaka mahallelerimizde teknik saha ekibimizle birlikte incelemelerde bulunduk. Bu mahallelerimizde belediye olarak neler yaptık ve yapabiliriz yerinde gördük. Eksik gördüğümüz çalışmaların bir an önce bitirilmesi için ilgili Birim Müdürlerimize gerekli talimatları verdik” dedi.

İlçe halkının hayatını kolaylaştırıcı hizmetler üretmek için çalıştıklarını belirten Başkan Metin Baydilli, “İlçemizi yaşanabilir bir kent haline getirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Karaköprü Belediyesi olarak hizmetlerimizin odağına her zaman insanı yerleştirdik. İnsan hayatına yatırım yaptık, bu amaç doğrultusunda çalışmalarımız devam ediyoruz” diye konuştu.

Başkan Baydilli alan gezisi sırasında kurbanlık satış yerlerini de ziyaret ederek kurbanlık sahiplerine hayırlı satışlar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şanlıurfa’da vahşet
Şanlıurfa’da vahşet
Şanlıurfa'da sosyal yaşam sokağı açıldı
Şanlıurfa'da sosyal yaşam sokağı açıldı