Bayık Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

Bayık Esnaf Ziyaretlerini Sürdürüyor

Şanlıurfa’nın Hilvan ilçe Belediye Başkanı ve AK Parti Hilvan Belediye Başkan adayı Aslan Ali Bayık esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

09 Şubat 2019 - 00:28

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler için çalışmalarına hız vermeden devam eden Şanlıurfa’nın Hilvan ilçe Belediye Başkanı ve AK Parti Hilvan Belediye Başkan adayı Aslan Ali Bayık, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.AK Başkan Bayık, önceden olduğu gibi şimdi de esnaf ile beraber olduklarını söyledi.

Hiç Bir Zaman Tek Başımıza Karar Alıp Uygulamadık

Cengiz Topel Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret eden Hilvan Belediye Başkanı ve AK Parti Hilvan Belediye Başkan adayı Aslan Ali Bayık, “Esnafların talep ve önerilerini dinliyoruz. 10. yılını tamamlayacağımız belediyecilik hizmetinde, hiç bir zaman tek başımıza karar alıp uygulamadık. İlçemiz için gerekli olan bir hizmete başlamadan önce, mutlaka esnaf ve vatandaşlarımızın fikir ve düşüncelerine başvurduk. Çoğu zaman projelerimizi anlatmak ve değişik fikirler almak amacıyla, esnaflarımızı belediyeye davet ederek birlikte istişare ettik.Kimi zaman da benzer durumlar için esnaf ve vatandaşımıza giderek, ortak bir fikir üzerine projelerimizi inşa ettik. Yeni bir hizmet dönemine girmeden önce, yine aynı düşüncelerle ziyaret ettiğimiz vatandaş, dost ve esnaflarımızdan ortak bir akıl ile hareket etme çabasıyla talep ve önerilerini aldık. Başarıya katkı sundukları için herkese teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Aksak’ın Görüşmeleri Meyvesini Vermeye Başladı
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde
Bakan Koca'dan Viranşehir'e Müjde