Bem Bir Sen Şanlıurfa Başkanını Seçti

Bem Bir Sen Şanlıurfa Başkanını Seçti

BEM BİR SEN Şanlıurfa şube başkanlığı seçimi yapıldı seçimi Metin Aloğlu kazandı seçim sonrası Aloğlu bir açıklama yaptı.

28 Eylül 2018 - 23:19 - Güncelleme: 29 Eylül 2018 - 23:02

BEM BİR SEN Şanlıurfa şube başkanlığı Metin Aloğlu kazandı.Aloğlu yaptığı açıklamada, Değerli gönül dostlarım çeşitli kademelerinde yıllarca görev yaptığım sendikamız bem bir sen ş.urfa şubesinin rabbimden hayırlısını isteyerek başkanlığına aday olmuştum.22.9.2018 tarihinde yaptığımız dostluğun kardeşliğin birlik ve beraberliğin tavan yaptığı 4.olağan kongremizde rabbimin izni üye ve delege arkadaşlarımın teveccühüyle başkanlığa seçildim. Kongremize Ankara’dan katılım sağlayan bembirsen genel başkanımız Sayın Mürsel Turba’ya genel başkan yardımcılarımız Sayın Medeni Sevinç ve Gürkan Alper başkanlarımıza Memur Sen Şanlıurfa il başkanımız İbrahim Çoşkun beye büro memursen başkanımız Fethi Akbulut beye, Vedat Akıllı beye, Sağlık sen eski başkanlarından ve Eyyübiye Belediyesi Meclis ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Tepe başkanıma daire başkanlarıma şube müdürlerime beld.başk.yed.larıma memur arkadaşlarıma merkez ilçeden ŞUSKİ’den uzak ilçelerimizden gelen tüm misafirlerime bembirsen ş.urfa şubemizin eskimeyen başkanlarından kongremize katılım sağlayan ali ihsan çayan ali Ferhat Türkmen Ahmet Kaytan Hanifi Polat ve Ömer Yüzgül başkanlarıma ve bu başkanlarımızın listelerinde görev almış tüm arkadaşlarıma teşekkürü ve vefaya bir borç biliyorum.

Bu kongremizden sendikamız bem bir sen birlik beraberlik içinde daha da güçlenerek çıkmıştır. bu birlik ve beraberliğin bitmeyeceği nice kongreler olsun diyorum. Ben ve yönetimimdeki yol arkadaşlarım Allahın izni ile hizmet noktasında tüm üyelerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız seçim mazbatamızı almak üzere yönetim kurulu yol arkadaşlarımla beraber makamında ziyaret ettiğimiz Şanlıurfa Haliliye ilçe seçim kurulu müdürü  Mehmet Doğan’ın bizlere gösterdiği yakin ilgi ve alaka için sn müdürüme saygılarımı sunuyorum. İfadelerinde Bulundu

2018/09/2018-09-28-23-21-11.jpg
2018/09/2018-09-28-23-21-32.jpg
Bu haber 882 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karaköprü'de Alt Yapı Seçmeleri Gerçekleşti
Karaköprü'de Alt Yapı Seçmeleri Gerçekleşti
Gişioğlu Ailesinin Acı Günü
Gişioğlu Ailesinin Acı Günü