BESYO Öğrencileri Göbeklitepe İçin Yürüdü

BESYO Öğrencileri Göbeklitepe İçin Yürüdü

Harran Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrencileri yürüyüş ile hareketsiz yaşama ve 2019 Göbeklitepe yılına destek verdi.

20 Mart 2019 - 18:35

Harran Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrencileri düzenledikleri yürüyüşle hareketsiz yaşama ve 2019 Göbeklitepe yılına destek verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilen ‘2019 Göbeklitepe yılı’ dolayısıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini dile getiren BESYO müdürü Doç. Dr. İsmail Gökhan, “Cumhurbaşkanımızın da talimatıyla 2019 yılı Göbeklitepe yılı olarak ilan edildi. Biz de farkındalık olsun diye hem Göbeklitepe yılına vurgu yapmak hem de teknolojik gelişmeler sonucunda oluşan hareketsiz yaşamın yanlışlığına dikkat çekmek amacıyla öğrencilerimizle beraber yaklaşık 12 kilometrelik bir yürüyüş yapacağız. Etkinliğe katılan öğrencilerimize, öğretim elemanlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.(urfa haber-şanlıurfa haber-urfa haberleri-şanlıurfa haberleri-haber urfa-urfa son dakika)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
6 Kişinin Öldüğü Kavga İle İlgili Flaş Gelişme
6 Kişinin Öldüğü Kavga İle İlgili Flaş Gelişme
13 Yaşındaki Mustafa Yardım Bekliyor
13 Yaşındaki Mustafa Yardım Bekliyor