Beyazgül Başkan Yavuz’u ve Esnafı Zİyaret Etti

Beyazgül Başkan Yavuz'u ve Esnafı Zİyaret Etti

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Yavuz’u ve Esnafı Zİyaret Etti

30 Ocak 2019 - 14:03 - Güncelleme: 30 Ocak 2019 - 14:16

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mehmet Yavuz’uda ziyaret etti. Daha sonra esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor.

AK aday Beyazgül ve Dernek Başkanı Yavuz, bir süre karşılıklı sobet edip, fikir alışverişinde bulundular.

Bir Olacağız, İri Olacağız, Diri Olacağız

İnsanlığın Saadeti ve 81 milyonun kardeşliği için çalışacaklarını belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül,“Öncelikle bütün şehitlerimize Allahu Teâlâ’dan rahmet diliyor, ailelerine de sabır diliyorum. İlimizin idaresinde uyumlu olacağız, sorunların takipçisi olacağız ve sorunları bir bir çözeceğiz. Üniversite gençliğine yönelik ulaşım dâhil bütün sorunları hızla çözeceğiz. Hemşerilerimize güveniyorum.Biliyorum ki, onlar da bana güveniyor ve inanıyor.Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın belirttiği gibi bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız.2071’e kadar devam edecek merkez bir partiyiz” dedi.

Vatandaşımız Sorunları Kimin Çözeceğini Çok İyi Biliyor

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ise, “Şanlıurfa’mızın güler yüzü. Biz sizin vatan, millet, devlet ve bayrak sevdalısı olduğunuzu bildiğimiz için ölümüne yanınızdayız. Vatandaşımız sorunları kimin çözeceğini çok iyi biliyor. Huzurun, güvenin, kardeşliğin, birliğin ve beraberliğin şehri Şanlıurfa'mız hizmetin en iyisine layıktır. Beyazgül kardeşimize çıktığı bu yolda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Beyazgül Dönemi Başlıyor İnşallah

Şanlıurfalı vatandaşların geneli de, “Biz sizin vatan, millet, devlet ve bayrak sevdalısı olduğunuzu bildiğimiz için ölümüne yanınızdayız.AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Şanlıurfa’mızın güler yüzü.Beyazgül dönemi başlıyor inşallah. İstikrarın devamı için oyumuz AK Partiye, oyumuz Beyazgül'e” diyerek AK Parti ve adaylarını destekleyeceklerini belirtiyorlar.

2019/01/2019-01-30-14-09-06.jpg
2019/01/2019-01-30-14-09-07.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Viranşehir'i Karış Karış Temizleyeceğiz
Viranşehir'i Karış Karış Temizleyeceğiz
Ercan Ailesinin Acı Günü
Ercan Ailesinin Acı Günü