Beyazgül’den Bayram Mesajı

Beyazgül’den Bayram Mesajı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

25 Haziran 2017 - 10:50

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Beyazgül, Yokluğa sabretmenin, nimete şükretmenin hikmetini anlamaya çalıştığımız mübarek ramazan günlerinin ardından gelen Ramazan Bayramının mübarek olmasını dileyerek, ’’Bir toplumda millet olma şuurunun kuvvetlendiği en önemli günlerden olan bayram günlerinin birlik, beraber ve kardeşliğimizin pekişmesine, huzur ve refahımızın artmasına vesile olmasını temenni ederim. Sevgi, paylaşma, dayanışma duygularının artırılıp, dargınlıkları aradan kaldırıp, duygu birliğinin en üst noktaya çıktığı böyle zamanların çoğaltılması ve her günün bayram gibi yaşanabilmesi için millet olarak sarf ettiğimiz gayretin artarak devam etmesi gerekmektedir.

Özellikle bu mukaddes günlerde bir sıcak tebessümünüz ile içlerini ısıtabileceğiniz dualarına her zaman muhtaç olduğumuz anne ve babamızı, aile büyüklerimizi, akraba ve komşularımızı ziyaret etmeli, çocukları sevindirmeliyiz. Hastalarımızı, huzur evindeki yaşlılarımızı öksüz ve yetim kardeşlerimizi de unutmamalıyız.

Bayrama erişmenin sevincini, manevi hazzını ve muhabbetini yaşadığımız bu günlerde birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik duygularımızı yenilemek için önemli bir fırsattır. Milletimizi ve İslam alemini manevi iklimiyle saran ramazan bayramı boyunca, kırgınlıkları ve dargınlıkları bir kenara bırakarak sevgi, saygı ve kardeşlik duyguları içinde bir bayram geçirmeyi diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek ramazan bayramınızı kutlar. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmenizi temenni ederim.” Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Açık Kapı Biriminden Uğurlu İlk ve Orta Okuluna Destek
Açık Kapı Biriminden Uğurlu İlk ve Orta Okuluna Destek
Suriyeli Çocuklara Trafik Eğitimi
Suriyeli Çocuklara Trafik Eğitimi