Beyazgül’den Şanlıurfa Mitingine Davet

Beyazgül'den Şanlıurfa Mitingine Davet

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfalı vatandaşları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 8 Mart Cuma Günü Saat 14.00’de yapılacak olan Şanlıurfa mitingine davet etti

06 Mart 2019 - 20:04 - Güncelleme: 06 Mart 2019 - 20:10

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel AbidinBeyazgül, Göbeklitepe’de yaptığı açıklamada Şanlıurfalı vatandaşları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 8 Mart Cuma Günü Saat 14.00’de Abide Toplama Merkezi yanında yapılacak olan mitinge davet etti.AK Başkan Adayı Beyazgül, “2019 yılını ‘Göbeklitepe Yılı’ ilan ederek Şanlıurfa’mıza ve hemşerilerimize olan sevdasını ortaya koyan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevdamızı mitinge katılarak göstermemiz gerektiğini belirterek, bütün hemşerilerimizi büyük Şanlıurfa mitingine davet ettiğini söyledi.

8 Mart’ta Göbeklitepe’de yapılacak açılış programı öncesinde bölgede yürütülen çalışmaları inceleyen, Göbeklitepe’yi ziyarete gelen yerli ve yabancı turistlerle bir araya gelerek sohbet eden AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel AbidinBeyazgül, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılacağı Büyük Şanlıurfa mitingine yoğun katılım beklediğini belirtti.

BEYAZGÜL: ŞANLIURFA CUMHURBAŞKANIMIZA SEVDALI BİR ŞEHİRDİR

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel AbidinBeyazgülyaptığı çağrısında, “Çok değerli Şanlıurfalı hemşerilerim. 8 Mart Cuma günü Saat 14.00’de Abide Toplama Merkezi yanında, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştireceğimiz Büyük Şanlıurfa Mitingine hepinizi davet ediyoruz. 2019 yılını Göbeklitepe Yılı ilan ederek, Şanlıurfa’mıza ve hemşerilerimize olan sevdasını ortaya koyan Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevdamızı bir kez daha coşkulu mitingimizle haykıralım. Bu vesileyle bütün hemşerilerimizi, Cumhur İttifakına gönül vermiş kardeşlerimizi Büyük Şanlıurfa mitingimize davet ediyoruz” dedi. Göbeklitepe dönüşünde bölgede çalışma yürüten belediye işçileriyle bir süre sohbet eden AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel AbidinBeyazgül seçim çalışmalarını sürdürdü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Tartıştığı müşterinin otelini bastılar: 4 yaralı
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü
Akçakale'de Amca Yeğenini Öldürdü