Beyazgül’den Şehit Ailelerine Ziyaret

Beyazgül'den Şehit Ailelerine Ziyaret

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül şehit ailelerini ziyaret ederek taziye dileklerini sundu ve bir süre sohbet etti

05 Mart 2019 - 20:27 - Güncelleme: 06 Mart 2019 - 22:09

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Başkan Yardımcısı Hasan Suyun ve diğer partililerle birlikte şehit ailelerini ziyaret ederek taziye dileklerini sundu ve bir süre sohbet etti. Kentin değişik mahallelerinde ikamet eden bazı şehit ailelerini evlerinde ziyaret ederek onlarla sohbet eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül, ruhlarına Fatiha okudu ve taziye dileklerini sundu.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, ilk ziyaretini 2016 yılında Hakkâri’nin Yüksekova ilçesindeki terör saldırısında şehit olan polis memuru Abdulkadir Oğuz'un evine yaptı.

Şehidin yakınları tarafından karşılanan Başkan Adayı Beyazgül, şehidimizi bir kez daha rahmetle anarak ruhuna bir Fatiha okuduğunu kendisini izleyenlerinde şehitlerimizin ruhuna bir Fatiha okumasını istedi. Başkan Adayı Beyazgül’ün ikinci olarak  Şehit Onbaşı Sedat Sağır'ın ailesini ziyaret ederek taziye dileklerini sundu.

Vatanımızı korumak için canlarını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine sabırlar dileyen AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Şehadete eren vatan evlatlarımız ne mutlu ki Peygamberimizle komşu olacaklardır. Bugün onların ailelerini ziyaret ediyoruz. Onlar ölmediler onlar bizimledir. Onların sayesinde bizler huzur içerisinde yaşamaktayız. Bir kez daha onları rahmetle anıyoruz” dedi. Belediye Başkan Adayı Av. Beyazgül ziyaretleri kapsamında son olarak Şehit Onbaşı Abdülselam Halat'ın ailesini ziyaret ederek taziye dileklerini sundu.

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül’e nazik davetinden dolayı teşekkür eden şehit yakını Başkan Beyazgül’e çıktığı bu yolda başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Özyavuz Hafta Sonu Mesaisini Kırsalda Geçirdi
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu
Murat Yalçınkaya Avrupa Şampiyonu Oldu